Сучасний бібліотечний простір
Сучасний бібліотечний простір

Поділитися новиною:

Сучасний бібліотечний простір

31 травня в дитячій бібліотеці-філії Нововодолазької селищної ради відбулося урочисте відкриття сучасної оновленої дитячої бібліотеки

Це свято стало можливим завдяки партнерам – німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ,  які підтримали спільний проект Дитячої школи мистецтв Нововодолазької селищної ради та КЗ «Публічної бібліотеки ОТГ». Проект мав назву «Табір вихідного дня для дітей громади» в дитячій бібліотеці. Для реалізації проекту в 2019 році німецьким товариством були закуплені сучасні меблі для дитячої бібліотеки, а з бюджету Нововодолазької селищної ради були виділені кошти на проведення ремонтних робіт: замінені вікна, двері, зроблене нове освітлення, оформлений сучасний дизайн в яскравих кольорах, придбані нові меблі. Завдяки підтримці партнерів німецького товариства GIZ та Нововодолазької селищної ради і особисто завдяки підтримці голови селищної ради Олександра Єсіна, заступника Нововодолазького селищного голови Лілії Іващенко та начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Наталії Євглевської дитяча бібліотека змінилася і має сучасний привабливий вигляд. То ж дітям тепер приємно відвідувати сучасну бібліотеку. В дитячій бібліотеці можна не тільки взяти потрібну книгу а й можна цікаво і змістовно провести своє дозвілля: пограти в настільні ігри, почитати цікаву книгу та журнал, зручно вмостившись в м'яке крісло, приймати участь в цікавих заходах, майстер – класах, літературних  годинах, вікторинах та в багатьох інших заходах.      

Відео з відкриття   

Завідуюча Дитячою бібліотекою-філією,

  Валентина Жижера

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2397 | Переглядів: 928Дата публікації: 16:17 31.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих