Сучасний бібліотечний простір
Сучасний бібліотечний простір

Сучасний бібліотечний простір

31 травня в дитячій бібліотеці-філії Нововодолазької селищної ради відбулося урочисте відкриття сучасної оновленої дитячої бібліотеки

Це свято стало можливим завдяки партнерам – німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ,  які підтримали спільний проект Дитячої школи мистецтв Нововодолазької селищної ради та КЗ «Публічної бібліотеки ОТГ». Проект мав назву «Табір вихідного дня для дітей громади» в дитячій бібліотеці. Для реалізації проекту в 2019 році німецьким товариством були закуплені сучасні меблі для дитячої бібліотеки, а з бюджету Нововодолазької селищної ради були виділені кошти на проведення ремонтних робіт: замінені вікна, двері, зроблене нове освітлення, оформлений сучасний дизайн в яскравих кольорах, придбані нові меблі. Завдяки підтримці партнерів німецького товариства GIZ та Нововодолазької селищної ради і особисто завдяки підтримці голови селищної ради Олександра Єсіна, заступника Нововодолазького селищного голови Лілії Іващенко та начальника відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Наталії Євглевської дитяча бібліотека змінилася і має сучасний привабливий вигляд. То ж дітям тепер приємно відвідувати сучасну бібліотеку. В дитячій бібліотеці можна не тільки взяти потрібну книгу а й можна цікаво і змістовно провести своє дозвілля: пограти в настільні ігри, почитати цікаву книгу та журнал, зручно вмостившись в м'яке крісло, приймати участь в цікавих заходах, майстер – класах, літературних  годинах, вікторинах та в багатьох інших заходах.      

Відео з відкриття   

Завідуюча Дитячою бібліотекою-філією,

  Валентина Жижера

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 1306
Дата публікації: 16:17 31.05.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>