Друге засідання Молодіжної ради
Друге засідання Молодіжної ради

Поділитися новиною:

Друге засідання Молодіжної ради

12 червня 2019 року у приміщенні КЗ «Дитяча бібліотека» відбулося друге засідання Молодіжної ради Нововодолазької селищної ради

Захід пройшов за участі ментора Олега Овчаренка від Німецької федеральної компанії GIZ, в рамках проекту "Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО", головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірини Кулик та методиста молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Оксани Васильєвої.

Депутати Молодіжної ради виконували завдання, граючи в гру «Місія нездійснена», яка  була спрямована на роботу в команді. Потім створили 5 комісій і розділили депутатів за напрямками роботи. Обрали голову, заступників та секретарів Молодіжної ради. Обговорили проект, який уже діє в смт Нова Водолага – «Кіно під відкритим небом» та розпочали підготовку до Дня молоді.

Альбом: Перше засідання Молодіжної ради
Альбом: Перше засідання Молодіжної ради
Альбом: Перше засідання Молодіжної ради
Альбом: Перше засідання Молодіжної ради
Альбом: Перше засідання Молодіжної ради
Альбом: Перше засідання Молодіжної ради
Альбом: Перше засідання Молодіжної ради
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2429 | Переглядів: 613Дата публікації: 16:28 12.06.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих