Друге засідання Молодіжної ради

12 червня 2019 року у приміщенні КЗ «Дитяча бібліотека» відбулося друге засідання Молодіжної ради Нововодолазької селищної ради

Захід пройшов за участі ментора Олега Овчаренка від Німецької федеральної компанії GIZ, в рамках проекту "Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО", головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірини Кулик та методиста молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Оксани Васильєвої.

Депутати Молодіжної ради виконували завдання, граючи в гру «Місія нездійснена», яка  була спрямована на роботу в команді. Потім створили 5 комісій і розділили депутатів за напрямками роботи. Обрали голову, заступників та секретарів Молодіжної ради. Обговорили проект, який уже діє в смт Нова Водолага – «Кіно під відкритим небом» та розпочали підготовку до Дня молоді.

Альбом: Перше засідання Молодіжної ради
Дата публікації: 16:28 12.06.2019