Формування туристичної привабливості громади

Формування туристичної привабливості громади

Днями за ініціативи Мартіна Ройтера та Альони Мирошниченко, представників громадської організації «Спілка округів Водолажчини», на базі Знам'янського старостинського округу в приміщенні будинку культури відбулось стратегічне планування щодо формування туристичної привабливості громади

На заході були присутні: заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, староста Знам’янського старостинського округу Наталія Мантула, головний спеціаліст Відділу економічного розвитку та інвестицій Ірина Кулик, начальник Відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Євглевська, староста Федорівського старостинського округу Руслан Власенко та представники культури і громадськості.

Спеціально запрошеним спікером виступив Олександр Коваль (м. Ужгород) - керівник "Турінформ Закарпаття" та засновник Школи сільського туризму. Під час семінару було презентовано перспективи розвитку туризму в громаді та визначено напрямки у цій галузі саме для Нововодолазької ОТГ.

Ця тема зацікавила учасників заходу та сприяла жвавому обговоренню майбутніх планів та ідей. За результатами було прийнято рішення започаткувати розробку туристичного бренду Водолажчини, створити сайт "Водолажчина туристична" та розробити комунікаційну стратегію просування громади (інтернет, події, фестивалі).

Запрошуємо представників бізнесу, влади та громадськості до роботи над розвитком туристичної привабливості громади. Найближчим часом громадською організацією «Спілка округів Водолажчини» буде проведено збір інформації щодо оцінки потенціалу туристичних ресурсів в кожному з округів громади. Запуск проекту "Водолажчина туристична" заплановано на осінь.

Майбутнє в руках кожного з нас. Доєднуйтесь!

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2460 | Переглядів: 346Дата публікації: 11:09 25.06.2019