Формування туристичної привабливості громади
Формування туристичної привабливості громади

Формування туристичної привабливості громади

Днями за ініціативи Мартіна Ройтера та Альони Мирошниченко, представників громадської організації «Спілка округів Водолажчини», на базі Знам'янського старостинського округу в приміщенні будинку культури відбулось стратегічне планування щодо формування туристичної привабливості громади

На заході були присутні: заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, староста Знам’янського старостинського округу Наталія Мантула, головний спеціаліст Відділу економічного розвитку та інвестицій Ірина Кулик, начальник Відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Євглевська, староста Федорівського старостинського округу Руслан Власенко та представники культури і громадськості.

Спеціально запрошеним спікером виступив Олександр Коваль (м. Ужгород) - керівник "Турінформ Закарпаття" та засновник Школи сільського туризму. Під час семінару було презентовано перспективи розвитку туризму в громаді та визначено напрямки у цій галузі саме для Нововодолазької ОТГ.

Ця тема зацікавила учасників заходу та сприяла жвавому обговоренню майбутніх планів та ідей. За результатами було прийнято рішення започаткувати розробку туристичного бренду Водолажчини, створити сайт "Водолажчина туристична" та розробити комунікаційну стратегію просування громади (інтернет, події, фестивалі).

Запрошуємо представників бізнесу, влади та громадськості до роботи над розвитком туристичної привабливості громади. Найближчим часом громадською організацією «Спілка округів Водолажчини» буде проведено збір інформації щодо оцінки потенціалу туристичних ресурсів в кожному з округів громади. Запуск проекту "Водолажчина туристична" заплановано на осінь.

Майбутнє в руках кожного з нас. Доєднуйтесь!

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 774
Дата публікації: 11:09 25.06.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>