День, який єднає наші серця

День, який єднає наші серця

Сьогодні, у парку "Ювілейний" відбулася церемонія покладання квітів з нагоди свята Дня Конституції України

День Конституції України – це знакове свято для усіх нас, важливий історичний день, який єднає серця мелодією державного гімну і майорить яскравими кольорами прапору.

27 червня, напередодні чудового свята, у піднесеному настрої і з гордістю за свою молоду країну у парк Ювілейний прийшли представники структурних підрозділів Нововодолазької селищної ради, керівники державних установ та громадськість з тим, щоб взяти участь в урочистостях.

До церемонії покладання квітів, яка відбулася у сквері Незалежності, долучилися гості: голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач та Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Усі вони тепло привітали присутніх зі святом, відзначивши, що Конституція України має велике значення в житті кожного українця та суспільства загалом.

Учасниці художньої самодіяльності подарували односельцям свої прекрасні вокальні номери. Кожне слово пісень було сповнено любов’ю до рідної землі.

Наприкінці святкового заходу присутні гості поклали символічні квіти синього і жовтого забарвлення.

Альбом: День Конституції України
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2463 | Переглядів: 197Дата публікації: 11:27 27.06.2019