Святкуємо День молоді
Святкуємо День молоді

Святкуємо День молоді

30 червня стадіон «Колос» повнився голосами великої кількості односельців, які завітали сюди разом відзначити День молоді і взяти активну участь у культурно-спортивних заходах, які підготували для них працівники відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради

Динамічне, енергійне і запальне свято об’єднало усіх мешканців Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади хорошим настроєм, веселою музикою і піднесеною атмосферою. 30 червня стадіон «Колос» повнився голосами великої кількості односельців, які завітали сюди разом відзначити День молоді і взяти активну участь у культурно-спортивних заходах, які підготували для них працівники відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради.

Приємно, коли відновлюється добра традиція. Ось і 2019 рік показав нам, що Нововодолазька селищна рада її дотрималася, а нововодолажчани вкотре весело і цікаво відзначили День молоді на стадіоні «Колос». Цьогоріч для мешканців нашої ОТГ він запам’ятався як масштабне свято спорту, жаги до перемоги і щирого вболівання. І це не дивно, адже того святкового дня на стадіоні відбулася низка цікавих ігор та конкурсів.

О 14.00 пройшли змагання з міні-футболу. Участь у них взяло 8 команд: «Новоселівка», «Спортінг» (Нова Водолага), «Дружба» (с.Рокитне), «Молодіжка» (с.Рокитне), «Торпеда» (Нова Водолага), «Юність» (Новоселівка), «Стара Водолага» та «Ветерани» (Нова Водолага). Кожен гравець у напруженій боротьбі показував усю свою майстерність та вміння. Вболівальникам (а їх було чимало) було цікаво спостерігати за ходом гри, яка врешті закінчилася такими результатами: переможцями змагань стала команда «Спортінг», 2 місце посіла команда «Новоселівка», а гравці команди «Юність» зайняли 3 місце. Кращим гравцем турніру було визнано Данила Бондаренка (команда «Юність»).

У той же час любителі пляжного волейболу захоплено спостерігали за змаганнями, які відбувалися на піщаному майданчику. Свою витривалість та відчуття м’яча демонстрували команди-аматори у складі двох гравців. За жадану перемогу у двох групах змагалося 12 команд.

Незважаючи на спеку та палюче сонце, гравці показали високий рівень фізичної підготовки та неабияку майстерність. Любителі цієї популярної гри не шкодували своїх емоцій для команд, які закінчили змагання такими результатами: 1 місце - команда «Борки»; 2 місце- «ПП»; 3 місце - «Аякс» (перша група). У другій групі місця розподілились наступним чином: 1 місце посіла команда «Пивко», 2 місце - «УМСА», 3 місце - «Агонь».

Продовжуючи традицію минулого року, того святкового дня відбувся футбольний Challenge (виклик), у якому взяли участь 25 любителів поганяти м’яча. Виклик складався із трьох змагань: удари м’ячем у поперечину воріт на точність (переможець – Євгеній Суржко), удари з гострого кута (переможець – Дмитро Тударєв) та пенальті (переможець – Владислав Кірієнко).

Справжньою родзинкою святкування Дня молоді став креативний квест «Активна молодь», який організувала Молодіжна рада, що створена при Молодіжному інформаційно-комунакаційному ресурсному центрі відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради.

Чимало охочих виявили своє бажання взяти участь у такому цікавому конкурсі. Виконуючи різноманітні завдання, учасникам потрібно було пройти 10 станцій. Перемогу мала здобути та команда, яка зробила б ценайшвидше.

Станції мали такі назви: «Хто я?», «Винахідник», «Покажи», «Поетична», «Спортивна», «Кмітливий», «Танцювальна», «Пісенна», «Художник», «Логіка». 6 команд, а це «Активні», «Любов», «Супер-чіки», «Білі вовки», «Завод» та «Орли» впевнено крокували до перемоги.

За результатами квесту 1 місце посіли учасники команд «Супер-чіки», 2 місце  – «Орли», третє місце – «Любов».

Атмосфера напруженого протистояння витала під час гри ФК «Водолага» - «Трофей» (Селекційна). Гучні оплески, щирі емоції та слова вітань від односельців рясним дощиком окропили нашу футбольну команду «Водолага», яка завершила матч із рахунком 2:0 і здобула заслужену перемогу!

Усі учасники спортивних заходів були нагороджені кубками, грамотами і медалями, які стали доброю згадкою про той насичений подіями день, а також отримали смачні напої та солодощі.

До речі, не сумували і дітлахипід час проведення спортивних змагань.По їх закінченню для юних наших мешканців було організовано веселу дискотеку.

Більше фото (активне посилання)

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 876
Дата публікації: 08:57 01.07.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>