Свято Дня села у Сосонівці

Свято Дня села у Сосонівці

13 липня у Сосонівському старостинському окрузі пройшов святковий концерт присвячений Дню села

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це свідчення єдності людей, їх палкої любові до рідного куточка землі, де вони народилися і виросли, де живуть і працюють уже багато років. До того ж, це ще один привід зібратися односельцям разом, послухати душевні пісні, подивитися виступи артистів, повеселитися і прекрасно відпочити.

У селі Сосонівка уже стало доброю традицією збиратися разом у ці сонячні липневі дні, коли відзначається храмове свято Першопрестольних апостолів Петра і Павла. Цього року воно проходило минулої суботи і було зіткане з добра та любові мешканців до свого села.

- Рідне село! Воно зігріває душу кожного з нас. І де б ми не були, невидимі промінчики притягують до себе, кличуть із далеких доріг до батьківського порогу, до розквітлої калини коло вікна, запаху трав, знайомих із дитинства, до  лагідної посмішки матусі і доброї поради татка. І все це – моє село! – слова ведучих свята не лишили байдужим нікого. - Наше село – це велика родина, де всі об’єдналися заради того, щоб було воно кращим, щоб люди жили щасливо. Наше село одне з перших приєдналося до дружньої  родини Нововодолазької об’єднаної територіальної громади.  І ми у своєму виборі не помилилися.

До вітального слова  була запрошена перший заступник Нововодолазького селищного голови Лілія Іващенко. Привітавши  всіх жителів із Днем села, вона зазначила, що  нині важко не помітити тих прекрасних змін, які сталися з того часу, коли всі об’єдналися у єдину громаду.

- І сьогодні ми  сповнені надії і оптимізму на подальший розвиток, благоустрій населених пунктів, розвиток освітньої галузі, культури і медицини у нашій громаді. Ми – разом і  нам все під силу.

Лілія Миколаївна виконала ще одну прекрасну місію. За  виявлені  мужність та відвагу у боротьбі зі стихійним лихом, пожежами в селі Сосонівка  подяками і подарунками від Нововодолазького  селищного голови були  відзначені  ті, хто не злякалися, не розгубилися,  а одними із  перших вступили у двобій із вогнем. Це Віталій Кононенко та Віталій Бровенко.

Теплі слова вітань  з нагоди Дня села присутнім висловили і староста Сосонівськогостаростинського округу Микола Ноздрін та директор підприємства «Сосонівка-Агро» Іван Почкай.

Впродовж всього свята глядачам дарували свої чудові виступи учасники художньої самодіяльності місцевого будинку культури. Директору КЗ «Сільський будинок культури с.Сосонівка» Нововодолазької селищної ради Наталії Ярошенко, художньому керівнику Яні Гребінник та бібліотекарю Вікторії Сердюк вдалося організувати цікаву і різножанрову концертну програму, від якої всі глядачі були в захваті. Із вдячністю від імені всіх односельців староста Микола Ноздрін вручив жінкам квіти.

За завжди смачні  страви, за допомогу у проведенні свят і за приготування найсмачнішої каші  не забули сосонівці подякувати місцевим кухарям Вікторії Золотько та Надії Єрмошенко.

Під час святкування було підбито підсумок фотоконкурсу «Мій домашній улюбленець», перемогу у якому здобула  Яна Ярошенко.  А далі на всіх чекав приємний сюрприз.  На сцену піднявся  представник ПП «Носовський» Владислав Фомяченко і оголосив, що  на свято запрошені Заслужені артисти України Андрій Тимошенко, Вікторія Віннікова, Гаррі Сетьян, солістка Харківського академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка Ольга Бурлакова та шоу-балет «Сальса Локка». Всі присутні змогли насолодитися їхніми чудовими виступами.

Після закінчення концерту на подвір’ї  будинку культури всі бажаючі могли пригоститися смачною кашею.

А завершилося святкування Дня села у с. Сосонівка яскравим феєрверком.

Більше фото (активне посилання)

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2493 | Переглядів: 290Дата публікації: 08:24 15.07.2019