До уваги нововодолажчан!

До уваги нововодолажчан!

Запрошуємо взяти участь у робочій групі щодо представлення результатів комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами на тему: "Як управління земельними ресурсами допоможе економічному розвитку громади?"

Запрошуємо взяти  участь у робочій групі щодо представлення результатів комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами Нововодолазької об’єднаної територіальної громади, яка відбудеться 29 липня 2019 року, реєстрація учасників о 9.30 год. у приміщенні Нововодолазької селищної ради.

Під час заходу, серед іншого, відбудеться:

- презентація комплексної документації  із землеустрою Нововодолазької громади;

- презентація схеми просторового планування громади;

- обговорення  перспективи розвитку різних видів бізнесу в громаді;

- обговорення перспектив розвитку територій громади.

Всі питання будуть винесені на обговорення за участі керівництва та громадського активу громади.

Кожна думка важлива для нас і може вплинути на подальший розвиток громади. Чекаємо на вас!

Приєднані документи:

Програма робочої зустрічі
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2505 | Переглядів: 249Дата публікації: 16:29 18.07.2019