До уваги нововодолажчан!
До уваги нововодолажчан!

Поділитися новиною:

До уваги нововодолажчан!

Запрошуємо взяти участь у робочій групі щодо представлення результатів комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами на тему: "Як управління земельними ресурсами допоможе економічному розвитку громади?"

Запрошуємо взяти  участь у робочій групі щодо представлення результатів комплексної документації із землеустрою з управління земельними ресурсами Нововодолазької об’єднаної територіальної громади, яка відбудеться 29 липня 2019 року, реєстрація учасників о 9.30 год. у приміщенні Нововодолазької селищної ради.

Під час заходу, серед іншого, відбудеться:

- презентація комплексної документації  із землеустрою Нововодолазької громади;

- презентація схеми просторового планування громади;

- обговорення  перспективи розвитку різних видів бізнесу в громаді;

- обговорення перспектив розвитку територій громади.

Всі питання будуть винесені на обговорення за участі керівництва та громадського активу громади.

Кожна думка важлива для нас і може вплинути на подальший розвиток громади. Чекаємо на вас!

Приєднані документи:

Програма робочої зустрічі
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2505 | Переглядів: 395Дата публікації: 16:29 18.07.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих