До уваги мешканців Нововодолазької селищної ОТГ
До уваги мешканців Нововодолазької селищної ОТГ

Поділитися новиною:

До уваги мешканців Нововодолазької селищної ОТГ

25 липня 2019 року о 14:00 у парку "Ювілейний" смт Нова Водолага відбудеться презентація Інформаційного терміналу, встановленого у рамках Проекту, що здійснюється "Українською фундацією правової допомоги" у співпраці з Нововодолазькою селищною радою та ГС "Фундація Схід-Захід" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"

Інформаційний термінал - це електронна точка доступу громадян до сервісів. Термінал встановлено з метою забезпечення інформування громадян про права та сприяння комунікації з урядовими організаціями. 

Функції та можливості терміналу:

-пристрій складається з боксу та сперціально розробленого програмного забезпечення;

-на терміналі доступні наступні розділи для ознайомлення: новини про громаду, маршрути транспорту, анонси громади, інформація про права та туристичний путівник.

Альбом: До уваги мешканців Нововодолазької селищної ОТГ
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2507 | Переглядів: 672Дата публікації: 15:08 22.07.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих