Caux Forum – це дійсно місце для натхнення та особистих змін!

Caux Forum – це дійсно місце для натхнення та особистих змін!

З 14 по 18 липня 2019 року у Швейцарії, а саме у історичному, дивовижному палаці у Ко, проходив Caux Forum «Tools for Changemakers», який відвідала головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Ірина Кулик

Делегація від України складалася з 10 осіб. Взагалі у Форумі взяло участь близько 1000 учасників з 35 країн світу, віком від 17 до 93 років. Caux Forum організовується та проводиться Initiatives of Change Switzerland (Ініціативи змін Швейцарії (IofC) у співпраці з мережею IofC та її партнерами ще з 1946 року. IofC Швейцарія працює у відповідності зі своїм ключовим підходом до приведення глобальної зміни через особисті зміни та її основні цінності абсолютної поваги до людської гідності, істини, солідарності та турботи на кожному рівні суспільного або особистого життя.

Програма Форуму була дуже насиченою і різноманітною і складалася з: Quiet Reflection, що починалась о 7:15 ранку, ранкової пленарної зустрічі, малих дискусійних груп, тренінгів та вечірньої програми, що закінчувалася близько 22:00. Сесії були побудовані надзвичайно розумно, між спікерами лунала прекрасна жива музика. Виступали відомі всесвітні тренери, фасілітатори, а також сенатор Польщі Богдан Кліх, письменник з Норвегії Дженс Джонатан Вілхелмсен, генеральний секретар ініціатив змін Барбара Хінтерман, а також амбасадори миру з різних країн. Виступи чергувалися з активним обговоренням за столами. Щоразу нова тема, обмін думками і досвідом. Захоплююча і приємна атмосфера для нових знайомств і розмов. Однією з дискусійних груп була група, що називалась Forgiveness. У цій групі зібралися люди з різних країн, які постраждали у військових конфліктах, тож у цій групі вчилися та розмовляли про прощення.

Також організаторами було запропоновано вибрати один із 5-ти тренінгових треків, які були зосереджені на отриманні інструментів для застосування у власній роботі. Всі треки були інтерактивними та зосереджувались на «внутрішній роботі», призначеній для підтримки саморозвитку та особистісної стійкості, щоб бути ефективними та результативними. Тренерами  треку «It Starts with Me – Using Drama and Artistic Methods for Changemaking», що особливо приємно, були українки, професіоналки своєї справи Ольга Бойко та Олена Росстальна. Незвичний, творчий підхід під час занять дозволив подивитись на себе та на оточуючий світ і людей зовсім з іншої  боку. Ми вчились як почути себе та інших, а також визначити свої власні потреби та потреби громади. По завершенню тренінгів учасники отримали сертифікати.

У проміжку між сесіями відбулася зустріч української делегації з польським амбасадором і сенатором паном Богданом Кліхом, який ще й до того є  великим симпатиком України. Говорили про очікування від парламентських виборів, ситуації на місцях і потребу вести міжкультурні діалоги для об'єднання людей.

На Caux Forum є традиція допомоги та «служіння» іншим. Кожен з учасників Форуму мав можливість спробувати себе у ролі працівника на кухні. А якщо команда складається  з представників України, Грузії та Англії, то робота взагалі проходить легко й весело.

Один з вечорів був присвячений знайомству з  культурами світу. Учасники форуму презентували свої країни. Українці викликали чималий інтерес своїми вишиванками, символікою і піснею. В одному колі, тримаючись за руки, можна було побачити танцюючих вірменів, українців, грузинів, англійців, голандців, німців і багато інших, а також скуштувати їх національні страви. І було зовсім не важливо хто з якої країни та якою мовою говорить. Caux Forum – це дійсно місце для натхнення та особистих змін!

Альбом: Caux Forum – це дійсно місце для натхнення та особистих змін!
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2509 | Переглядів: 260Дата публікації: 15:48 22.07.2019