До нас завітає Гуртобус!
До нас завітає Гуртобус!

До нас завітає Гуртобус!

31 липня на площі Ювілейній та в парку відбудеться велика культурна програма. Запрошуємо юних мешканців громади, молодь та дорослих долучитися до цікавого та пізнавального заходу з 14.00 до 22.30

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ за підтримки та в співпраці з Посольством США в Києві підготував проект Гуртобус, метою якого є розвиток сучасного мистецтва, підсилення культурного сектору в малих містах та населених пунктах України, поширення знань про культуру, зокрема про досвід американських митців, обмін знаннями між партнерами проекту та створення партнерської мережі.

Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада подала  заявку на участь у цьому проекті і була відібрана в якості одного із партнерів, до кого завітає Гуртобус – великий розмальований автобус, який оснащений аудіо- і відеотехнікою, що дає можливість проводити заходи як всередині автобуса, так і навколо нього. Отже, 31 липня на площі Ювілейній та в парку відбудеться велика культурна програма, в якій передбачено: показ кінофільмів, майстер-класи, персональні виставки, виступи вокальних колективів закладів культури, бібліоквест, воркшоп учасників Гуртобусу.

Запрошуємо юних мешканців громади, молодь та дорослих долучитися до цікавого та пізнавального заходу з 14.00 до 22.30.

Альбом: До нас завітає Гуртобус!
Переглядів: 712
Дата публікації: 08:39 24.07.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>