До нас завітає Гуртобус!

До нас завітає Гуртобус!

31 липня на площі Ювілейній та в парку відбудеться велика культурна програма. Запрошуємо юних мешканців громади, молодь та дорослих долучитися до цікавого та пізнавального заходу з 14.00 до 22.30

Фонд ІЗОЛЯЦІЯ за підтримки та в співпраці з Посольством США в Києві підготував проект Гуртобус, метою якого є розвиток сучасного мистецтва, підсилення культурного сектору в малих містах та населених пунктах України, поширення знань про культуру, зокрема про досвід американських митців, обмін знаннями між партнерами проекту та створення партнерської мережі.

Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада подала  заявку на участь у цьому проекті і була відібрана в якості одного із партнерів, до кого завітає Гуртобус – великий розмальований автобус, який оснащений аудіо- і відеотехнікою, що дає можливість проводити заходи як всередині автобуса, так і навколо нього. Отже, 31 липня на площі Ювілейній та в парку відбудеться велика культурна програма, в якій передбачено: показ кінофільмів, майстер-класи, персональні виставки, виступи вокальних колективів закладів культури, бібліоквест, воркшоп учасників Гуртобусу.

Запрошуємо юних мешканців громади, молодь та дорослих долучитися до цікавого та пізнавального заходу з 14.00 до 22.30.

Альбом: До нас завітає Гуртобус!
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2510 | Переглядів: 272Дата публікації: 08:39 24.07.2019