Відкриття інформаційного терміналу
Відкриття інформаційного терміналу

Відкриття інформаційного терміналу

Сьогодні відбулося офіційне відкриття інформаційного терміналу у парку Ювілейний

Даний інформаційний термінал встановлений у рамках Проекту, що здійснюється "Українською фундацією правової допомоги" у співпраці з Нововодолазькою селищною радою та ГС "Фундація Схід-Захід" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Із 133 міст та громад-учасниць Нововодолазька ОТГ була визначена однією із 5 переможців всеукраїнського конкурсу "Онлайн-сервіси: безпечна громада".

На відкритті інформаційного терміналу були присутні: голова правління громадської спілки "Фундація Схід-Захід"  Володмир Косенко, директор Фундації правової допомоги Микола Сіома, менеджер проекту - Сергіна Тарнавська, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, працівники структурних підрозділів селищної ради та мешканці селища.

Тепер  громадяни можуть скористатися послугами Онлайн-сервісу, де доступні наступні розділи: новини про громаду, можно дізнатися про маршрути руху транспорту, анонси заходів громади, правова інформація (можно повідомити про вчинення корупційних дій, порушення чинного законодавства і тд.), туристичний путівник по громаді, ввівши свою адресу проживання можно дізнатися хто у вас на окрузі дільничний офіцер поліції та депутат, записатися на прийом до селищного голови та його заступників, можно пройти опитування (якщо такі наявні), дізнатися адресу та контакти державних та приватних установ та організацій ОТГ.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 798
Дата публікації: 15:57 25.07.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>