Відкриття інформаційного терміналу

Відкриття інформаційного терміналу

Сьогодні відбулося офіційне відкриття інформаційного терміналу у парку Ювілейний

Даний інформаційний термінал встановлений у рамках Проекту, що здійснюється "Українською фундацією правової допомоги" у співпраці з Нововодолазькою селищною радою та ГС "Фундація Схід-Захід" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Із 133 міст та громад-учасниць Нововодолазька ОТГ була визначена однією із 5 переможців всеукраїнського конкурсу "Онлайн-сервіси: безпечна громада".

На відкритті інформаційного терміналу були присутні: голова правління громадської спілки "Фундація Схід-Захід"  Володмир Косенко, директор Фундації правової допомоги Микола Сіома, менеджер проекту - Сергіна Тарнавська, Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, працівники структурних підрозділів селищної ради та мешканці селища.

Тепер  громадяни можуть скористатися послугами Онлайн-сервісу, де доступні наступні розділи: новини про громаду, можно дізнатися про маршрути руху транспорту, анонси заходів громади, правова інформація (можно повідомити про вчинення корупційних дій, порушення чинного законодавства і тд.), туристичний путівник по громаді, ввівши свою адресу проживання можно дізнатися хто у вас на окрузі дільничний офіцер поліції та депутат, записатися на прийом до селищного голови та його заступників, можно пройти опитування (якщо такі наявні), дізнатися адресу та контакти державних та приватних установ та організацій ОТГ.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2513 | Переглядів: 364Дата публікації: 15:57 25.07.2019