30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми
30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Поділитися новиною:

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Інформує відділ у справах дітей,сім’ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради

Торгівля людьми — протизаконна торгівля людьми в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці: це сучасна форма рабства. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі і пов'язана з незаконною торгівлею зброєю, як другою за величиною після торгівлі наркотиками.

Кожна постраждала людина має право на допомогу

────

Зупинимо торгівлю людьми

────

Людина - не товар

────

Національні гарячі лінії протидії торгівлі людьми:

0800505501 (безкоштовно з стаціонарних) або 527 (безкоштовно з мобільного)

────

Подолаємо рабство крок за кроком


Для інформації та надання консультації ви можете звернутися до відділу у справах дітей,сім’ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради за телефоном (05740) 42296 або за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія,6, 2-й поверх.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2514 | Переглядів: 293Дата публікації: 08:00 29.07.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих