Бережіть своє життя!
Бережіть своє життя!

Поділитися новиною:

Бережіть своє життя!

Інформує сектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної ради

Від початку липня 2019 року на водоймах України загинуло 122 особи, від початку року - 774 - інформує ДСНС України.

Від початку липня - 122 особи потонуло, з яких 12 дітей.

Загалом від початку року на водоймах країни вже загинули 774 людини, з яких 81 - діти. При цьому врятовано 308 людей, зокрема 42 дитини.

У ДСНС відзначили, що кількість нещасних випадків на водоймах України зростає разом зі збільшенням температурних показників.
«Це зумовлено активним протіканням купального сезону і необережним відпочинком біля води. Найпоширенішою причиною утоплення є саме не дотримання правил безпечної поведінки. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та переоцінка власних можливостей», - наголошується в повідомленні.

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної ради звертає вашу увагу на те, що  найбільш дієвим превентивним методом по зменшенню випадків утоплення є власна обережність і відповідальність кожного. Важливого значення при цьому має вибір місця для купання, температура води в водоймі, пильний нагляд за дитиною. Зазначимо, що переоцінка своїх здібностей наступає у людей, які вживали спиртні напої.

Бережіть своє життя та життя своїх дітей!

Яна Гуляєва, провідний спеціаліст сектору взаємодії

з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту

та юридичних питань Нововодолазької селищної ради

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2515 | Переглядів: 335Дата публікації: 14:30 26.07.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих