Бережіть своє життя!
Бережіть своє життя!

Бережіть своє життя!

Інформує сектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної ради

Від початку липня 2019 року на водоймах України загинуло 122 особи, від початку року - 774 - інформує ДСНС України.

Від початку липня - 122 особи потонуло, з яких 12 дітей.

Загалом від початку року на водоймах країни вже загинули 774 людини, з яких 81 - діти. При цьому врятовано 308 людей, зокрема 42 дитини.

У ДСНС відзначили, що кількість нещасних випадків на водоймах України зростає разом зі збільшенням температурних показників.
«Це зумовлено активним протіканням купального сезону і необережним відпочинком біля води. Найпоширенішою причиною утоплення є саме не дотримання правил безпечної поведінки. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та переоцінка власних можливостей», - наголошується в повідомленні.

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної ради звертає вашу увагу на те, що  найбільш дієвим превентивним методом по зменшенню випадків утоплення є власна обережність і відповідальність кожного. Важливого значення при цьому має вибір місця для купання, температура води в водоймі, пильний нагляд за дитиною. Зазначимо, що переоцінка своїх здібностей наступає у людей, які вживали спиртні напої.

Бережіть своє життя та життя своїх дітей!

Яна Гуляєва, провідний спеціаліст сектору взаємодії

з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту

та юридичних питань Нововодолазької селищної ради

Переглядів: 478
Дата публікації: 14:30 26.07.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>