Бережіть своє життя!

Інформує сектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної ради

Від початку липня 2019 року на водоймах України загинуло 122 особи, від початку року - 774 - інформує ДСНС України.

Від початку липня - 122 особи потонуло, з яких 12 дітей.

Загалом від початку року на водоймах країни вже загинули 774 людини, з яких 81 - діти. При цьому врятовано 308 людей, зокрема 42 дитини.

У ДСНС відзначили, що кількість нещасних випадків на водоймах України зростає разом зі збільшенням температурних показників.
«Це зумовлено активним протіканням купального сезону і необережним відпочинком біля води. Найпоширенішою причиною утоплення є саме не дотримання правил безпечної поведінки. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та переоцінка власних можливостей», - наголошується в повідомленні.

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної ради звертає вашу увагу на те, що  найбільш дієвим превентивним методом по зменшенню випадків утоплення є власна обережність і відповідальність кожного. Важливого значення при цьому має вибір місця для купання, температура води в водоймі, пильний нагляд за дитиною. Зазначимо, що переоцінка своїх здібностей наступає у людей, які вживали спиртні напої.

Бережіть своє життя та життя своїх дітей!

Яна Гуляєва, провідний спеціаліст сектору взаємодії

з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту

та юридичних питань Нововодолазької селищної ради

Дата публікації: 14:30 26.07.2019