Для досягнення позитивних змін!
Для досягнення позитивних змін!

Для досягнення позитивних змін!

Сьогодні, у рамках програми системного розвитку на замовлення Проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку", відбулося обговорення детального плану заходів перспективного використання земель Нововодолазької ОТГ

В Нововодолазькій селищній раді відбулося друге засідання робочої групи в рамках Програми місцевого системного розвитку, яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Бломінфо-Юкрейн, громадською організацією ДЕСПРО та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

З вітальним словом до присутніх звернувся Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, який подякував партнерам та учасникам проекту за допомогу в розробці земельної та просторової документації нашої громади і зазначив, що девізом громади є «Співробітництво-бізнес-влада-громада».

За участю керівника технічного департаменту ТОВ «Бломінфо-Юкрейн» Катерини Резникової та членів робочої групи  було обговорено ряд питань, а саме: аналіз сучасного стану використання земель та перспективи розвитку Нововодолазької об’єднаної територіальної громади.

Було розглянуто картосхеми режимоутворюючих об’єктів, карти щодо обмеження в використанні земель.

У ході заходу сертифікованим архітектором ТОВ «Український науково-проектний інститут цивільного будівництва» Ларисою Яременко були представлені схеми просторового планування території громади з окресленням можливих варіантів використання землі та визначенням перспектив розвитку громади.

Регіональним координатором землевпорядних проектів у Харківській області Дарією Баликіною було представлено комплексну документацію із землеустрою. У ході аналізу перспектив використання території громади було зазначено ряд проблемних моментів:

- необхідність проведення інвентаризації масивів сільськогосподарських земель;

- потреба в розробці нових генеральних планів населених пунктів;

- уточнення розміщення інженерних мереж, споруд та інше.

Присутні обговорили  ряд проблемних питань, а саме: винесення в натуру об’єктів археології  та оформлення документації на об’єкти археології та пам’яток історії Нововодолазької ОТГ.

Заступником начальника Краснокутського міжрайонного управління водного господарства Артемом Ситим порушувалося питання щодо створення рекреаційних зон в кожному старостинському окрузі, облаштування водоймищ селища та порядок оформлення земельних ділянок під водними об’єктами.

З метою створення привабливих умов для мешканців та бізнесу в сільській місцевості спеціалістами селищної ради були представлені на розгляд присутніх соціальні та комерційні заходи, заплановані інвестиційні проекти, спрямовані на розвиток інфраструктури, бізнесу, туризму з залученням як зовнішніх, так і внутрішніх інвесторів.

Наприкінці заходу було зазначено, що населення та інші зацікавлені особи повинні  мати доступ до інформації про сучасний стан та обмеження у використанні земель на території ОТГ. Завдяки доступності використання земель громади та залучення громадськості до процесу планування та раціонального використання земель ОТГ, буде забезпечено прозорість у розпорядженні землями громади.

Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Альбом: земельники
Переглядів: 590
Дата публікації: 16:28 29.07.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>