Продовжується реалізація проектів-переможців Бюджету участі-2018

Сьогодні вібулася урочиста презентація ще одного реалізованого проекту Бюджету участі (громадського бюджет) Нововодолазької селищної ОТГ у Сосонівському старостинському окрузі

Автор проекту «Установка вуличних спортивних тренажерів»  Валентина Антоненко подала свій проект у 2018 році та отримала найбільшу підтримку серед  мешканців. Загальна вартість проекту 50 тис.грн. «Ідея проекту, стала результатом аналізу побажань та обговорень з мешканцями округу та особливо з молоддю, яка надала найбільше ідей» - зазначила Валентина Тимофіївна. Варто зазначити, що активна молодь старостинського округу з власної ініціативи та власними силами попередньо підготували територію для встановлення вуличних тренажерів. Також, під час заходу команда молоді провела майстер-клас з презентацією кожного тренажера. Реалізація проекту «Установка вуличних спортивних тренажерів» стала логічною складовою облаштованого місця для сімейного дозвілля, на якому ще знаходяться футбольне міні-поле зі штучним покриттям та дитячий майданчик.

Тож, завдяки активності автора проекту та молоді усі мешканці Сосонівського старостинського округу тепер матимуть можливість з користю проводити свій час та активно відпочивати.

Альбом: бу
Дата публікації: 13:17 02.08.2019