Футбольні новини з с. Знам'янка
Футбольні новини з с. Знам\

Футбольні новини з с. Знам'янка

4 серпня у Знам'янському старостинському окрузі пройшли "Змагання серед старостинських округів з футболу"

4 серпня на місцевому спортивному майданчику відбулося змагання серед футбольних команд старостинських округів Нововодолазької ОТГ. У ньому взяли  участь шість команд: "Козаки" (с. Ордівка), "Титан" (с. Сосонівка), "Вікторія" (с. Новоселівка), "Авангард" (с. Стара Водолага), "Юнайтед" (с. Федорівка), "Атаман" (с. Знам'янка).

У фінальних іграх зійшлися такі команди: за третє місце - "Титан"-"Юнайтед" (серія пенальті) (0-3), за перше місце (серія пенальті) "Вікторія"- "Авангард" (3-2).

Головний суддя змагань: завідуючий молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Сергій Щербина.

Церемонію нагородження учасників футбольних змагань провів заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко. Команди-учасники турніру були відзначені дипломами за участь у змаганнях, а переможці нагороджені Кубками, медалями та дипломами Нововодолазької селищної ради.

Більше фото (активне посилання)

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2536 | Переглядів: 227Дата публікації: 11:56 05.08.2019