Футбольні новини з с. Знам'янка
Футбольні новини з с. Знам\

Футбольні новини з с. Знам'янка

4 серпня у Знам'янському старостинському окрузі пройшли "Змагання серед старостинських округів з футболу"

4 серпня на місцевому спортивному майданчику відбулося змагання серед футбольних команд старостинських округів Нововодолазької ОТГ. У ньому взяли  участь шість команд: "Козаки" (с. Ордівка), "Титан" (с. Сосонівка), "Вікторія" (с. Новоселівка), "Авангард" (с. Стара Водолага), "Юнайтед" (с. Федорівка), "Атаман" (с. Знам'янка).

У фінальних іграх зійшлися такі команди: за третє місце - "Титан"-"Юнайтед" (серія пенальті) (0-3), за перше місце (серія пенальті) "Вікторія"- "Авангард" (3-2).

Головний суддя змагань: завідуючий молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Сергій Щербина.

Церемонію нагородження учасників футбольних змагань провів заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко. Команди-учасники турніру були відзначені дипломами за участь у змаганнях, а переможці нагороджені Кубками, медалями та дипломами Нововодолазької селищної ради.

Більше фото (активне посилання)

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 634
Дата публікації: 11:56 05.08.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>