Футбольні новини з с. Знам'янка
Футбольні новини з с. Знам\

Поділитися новиною:

Футбольні новини з с. Знам'янка

4 серпня у Знам'янському старостинському окрузі пройшли "Змагання серед старостинських округів з футболу"

4 серпня на місцевому спортивному майданчику відбулося змагання серед футбольних команд старостинських округів Нововодолазької ОТГ. У ньому взяли  участь шість команд: "Козаки" (с. Ордівка), "Титан" (с. Сосонівка), "Вікторія" (с. Новоселівка), "Авангард" (с. Стара Водолага), "Юнайтед" (с. Федорівка), "Атаман" (с. Знам'янка).

У фінальних іграх зійшлися такі команди: за третє місце - "Титан"-"Юнайтед" (серія пенальті) (0-3), за перше місце (серія пенальті) "Вікторія"- "Авангард" (3-2).

Головний суддя змагань: завідуючий молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Сергій Щербина.

Церемонію нагородження учасників футбольних змагань провів заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко. Команди-учасники турніру були відзначені дипломами за участь у змаганнях, а переможці нагороджені Кубками, медалями та дипломами Нововодолазької селищної ради.

Більше фото (активне посилання)

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2536 | Переглядів: 475Дата публікації: 11:56 05.08.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих