Оголошення про громадські обговорення!

Оголошення про громадські обговорення!

24 вересня 2019 року о 10:00 запрошуємо вас на громадські обговорення! ТЕМА - ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ГРОМАДИ

24 вересня 2019 року

ЗАПРОШУЄМО НА ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ!

ТЕМА - ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ ГРОМАДИ

Шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, запрошуємо вас взяти участь у громадських обговореннях, на яких буде вперше презентовано розроблену картосхему перспективного використання земель та організації території нашої громади.

Повідомляємо, що під час розробки цього документу, серед іншого, було виявлено:

1.  земельні ділянки, які можуть бути оформлені у комунальну власність;

2.  земельні ділянки для відчуження прав на них через аукціон;

3. землі, що підлягають приватизації в межах існуючих масивів садибної забудови та особистих селянських господарств.

Під час обговорень буде розглянуто план заходів, який сприятиме соціально-економічному розвитку громади.

Матеріали схеми та заходів щодо перспективного використання території Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, ви можете знайти за посиланням: http://vodolaga-gromada.gov.ua/info/page/3345.

Друковані копії та детальний опис запропонованих заходів знаходиться у Нововодолазькій селищній раді.

Просимо вас надати свої пропозиції щодо запропонованих заходів та територій їх розміщення у письмовому вигляді у Нововодолазьку селищну раду до 19 вересня 2019 року.

Якщо у вас виникнуть питання, пропозиції, або вам знадобляться пояснення – звертайтесь до начальника відділу земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної ради Семикрас Світлани Володимирівни, часи прийому з 8.00 до 17.00, Пн-Пт, телефон: 4-22-16.

Зазначаємо, що результати обговорень можуть вплинути на майбутнє життя кожного мешканця громади, і тому, просимо віднестися відповідально до цієї події!

Чекаємо вас на громадські обговорення 24 вересня 2019 року о 10:00 за адресою: смт Нова Водолага, вул. Воскресінська, 7, актова зала Нововодолазького ліцею № 3.

У разі виникнення змін, буде повідомлено додатково.

Проект впроваджено в рамках «Програми місцевого системного розвитку», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «Деспро» та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Для зацікавлених осіб наводимо короткий перелік запланованих  заходів щодо раціонального використання території  Нововодолазької селищної  ОТГ, які дадуть можливість покращити добробут населення громади:

1. Землевпорядні заходи:

1.1 Приватизація земель в межах існуючих масивів садибної забудови та особистих селянських господарств;

1.2 Землі в межах існуючих житлових кварталів що підлягають приватизації;

1.3 Землі державної власності, що перебувають в оренді, для передачі в комунальну власність;

1.4 Передача в комунальну власність земель запасу вкритих лісом, а також земель під неоформленими полезахисними лісосмугами, господарськими шляхами і дворами колишньої колективної власності;

1.5 Проведення інвентаризації лісосмуг для передачі в комунальну власність з подальшим відчуженням їх на правах оренди;

1.6 Проведення інвентаризації проектних шляхів для передачі в комунальну власність з подальшим відчуженням їх на правах оренди;

1.7 Встановлення меж земель вкритих лісовою рослинністю для передачі на баланс Нововодолазької  ОТГ;

1.8 Зміна меж населених пунктів;

1.9 Встановлення меж земель історико-культурного призначення.

2. Заходи соціального характеру:

2.1 Реконструкція Сосонівського НВК

2.2 Будівництво фізкультурно-соціального оздоровчого комплексу

2.3 Будівництво льодової арени

2.4 Реконструкція сільського будинку культури с. Сосонівка

2.5 Реконструкція стадіону «КОЛОС»

2.6 Створення туристичних маршрутів (Знам’янка-Федорівка-Стара Водолага)

2.7 Поточний ремонт та реконструкція  системи водопостачання та каналізації

2.8 Придбання комунальної техніки

2.9 Організація на базі КП ефективного енергетичного менеджменту для закладів комунального господарства (школи, дитячі садки, будинки культури та ін.)

2.10 Капітальний та поточний ремонт доріг та тротуарів

3. Комерційні заходи, які в результаті приведуть до диверсифікації виробництва, збільшення надходжень у бюджет громади та створення робочих місць:

3.1 Облаштування зони відпочинку біля водоймищ;

3.2 Організація стільникового зв’язку;

3.3 Створення сільгоспкооперативу для ведення логістики (співпраця товаровиробників громади);

3.4 Створення канатного містечка;

3.5 Будівництво багатоквартирного будинку;

3.6 Створення пункту прийому вторинної сировини (КП «Водолага Комунсервіс») с запровадження на території громади пунктів сортування відходів;

3.7 Розвиток альтернативної енергетики (сонячні батареї та вирощування енергетичної верби);

3.8 Створення свинокомплексу;

3.9  Вирощування ВРХ та розведення баранів;

3.10  Реконструкція об’єктів для розміщення та виробництва цінних сортів риб;

3.11 Створення центру іпотреапії на базі конеферми для інклюзії дітей з особливими потребами та інших незахищених соціальних верст населення.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2539 | Переглядів: 561Дата публікації: 14:00 05.08.2019