Розбудова громади: день за днем

Нововодолазька ОТГ: тільки вперед

Триває капітальний ремонт покрівлі Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради. Підготовка закладів освіти до нового навчального року продовжується.

Працівники відділу жкг, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради обкошують узбічча доріг та знищують бур'яни у місцях масового перебування людей.

На вулиці Херсонська в смт Нова Водолага облаштовується дитячо-спортивний майданчик.

У Нововодолазькій ОТГ тривають роботи по заміні старих ліхтарів на нові енергозберігаючі. Днями ці роботи виконано на вулицях Миру, Ентузіастів, Погрібняка Якима. З'явилося вуличне освітлення і на стадіоні "Колос".

Ремонт доріг і пішохідних тротуарів залишається пріорітетним завданням для Нововодолазької селищної ради. Так, нещодавно для зручності пересування мешканців розпочато обладнання пішохідної доріжки по вулиці Гагаріна в смт Нова Водолага.

На багатоквартирних будинках №43 та №45 по вулиці Пушкіна в смт Нова Водолага капітально відремонтовані покрівлі.

Дата публікації: 11:33 09.08.2019