Розбудова громади: день за днем
Розбудова громади: день за днем

Поділитися новиною:

Розбудова громади: день за днем

Нововодолазька ОТГ: тільки вперед

Триває капітальний ремонт покрівлі Нововодолазького ліцею №2 Нововодолазької селищної ради. Підготовка закладів освіти до нового навчального року продовжується.

 


Працівники відділу жкг, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради обкошують узбічча доріг та знищують бур'яни у місцях масового перебування людей.

 

 

 

 

 

 


На вулиці Херсонська в смт Нова Водолага облаштовується дитячо-спортивний майданчик.

 


У Нововодолазькій ОТГ тривають роботи по заміні старих ліхтарів на нові енергозберігаючі. Днями ці роботи виконано на вулицях Миру, Ентузіастів, Погрібняка Якима. З'явилося вуличне освітлення і на стадіоні "Колос".

 

 

 

 

 

 


Ремонт доріг і пішохідних тротуарів залишається пріорітетним завданням для Нововодолазької селищної ради. Так, нещодавно для зручності пересування мешканців розпочато обладнання пішохідної доріжки по вулиці Гагаріна в смт Нова Водолага.

 


На багатоквартирних будинках №43 та №45 по вулиці Пушкіна в смт Нова Водолага капітально відремонтовані покрівлі.

 

 

 

 

 

 


 

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2545 | Переглядів: 297Дата публікації: 11:33 09.08.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих