Підготовка до громадських обговорень триває

Підготовка до громадських обговорень триває

13 та 14 серпня у рамках Програми місцевого системного розвитку, яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ "Бломінфо-Юкрейн", громадською організацією "Деспро" та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку", у старостинських округах Нововодолазької ОТГ пройшли зустрічі з мешканцями громади щодо обговорення перспектив використання земельних ресурсів та подальшого розвитку громади.

На зустрічах були присутні: заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірина Кулик, спеціалісти відділу земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної ради, на чолі з начальником відділу Світланою Семикрас, регіональний координатор землевпорядних проектів у Харківській області Дар'я Баликіна, старости старостинських округів, представники бізнесу та активні місцеві мешканці.

Під час зустрічей розглядалися та аналізувались картосхеми земель старостинських округів громади. Кожен з присутніх міг запропонувати свої ідеї та своє бачення перспективного використання території,  які б сприяли соціально-економічному розвитку Нововодолазької ОТГ. Всі напрацювання будуть внесені до детального плану заходів перспективного використання земель громади та презентовані під час громадських обговорень, що відбудуться 24 вересня 2019 року у смт Нова Водолага.

Альбом: земельники
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2557 | Переглядів: 91Дата публікації: 12:39 15.08.2019