Урочистості з нагоди державних свят України

Урочистості з нагоди державних свят України

23 серпня, з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, у сквері Незалежності відбулися урочистості

Яскраво вбрані у вишиванки, у піднесеному настрої та почуттям гордості за свою країну, сюди прийшли представники структурних підрозділів Нововодолазької селищної ради, керівники державних установ та громадськість.

Звуки державного гімну відлунювали у серцях односельців спільним бажанням провести ці незабутні хвилини з усвідомленням себе справжніми українцями, патріотами своєї держави. Із особливим теплим щемом спостерігали присутні за церемонією винесення головної святині України – Державного Прапора.

Із вітальними словами до присутніх звернулися голова Нововодолазької райдержадміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач та перший заступник Нововодолазького селищного голови Лілія Іващенко.

Хвилиною мовчання вшанували наші односельці загиблих героїв, які відстоювали незалежність нашої держави на Сході.

Свої прекрасні виступи, які були присвячені нашій нені, подарували аматори художньої самодіяльності.

Наприкінці святкового заходу шановані гості поклали символічні квіти синього і жовтого забарвлення і зробили фото на згадку про цей святковий день.

Альбом: Урочистості з нагоди державних свят України
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2574 | Переглядів: 243Дата публікації: 11:02 23.08.2019