"Здорова нація-сильна країна"
\"Здорова нація-сильна країна\"

Поділитися новиною:

"Здорова нація-сильна країна"

23 серпня у Староводолазькому старостинському окрузі пройшли спортивні заходи "Здорова нація-сильна країна", присвячені Дню Державного прапора та Дня Незалежності України

Під час святкування відбувся турніри з міні-футболу, волейболу та шахів. Активна та спортивна молодь громади із великим захопленням відстоювала честь свого округу та намагалася зробити максимум для перемоги своєї команди.

За результатами турнірів, у змаганнях з міні-футболу 1 місце посіла команда "Веселе село" (с. Стара Водолага), у змаганнях з волейболу, серед чоловіків - 1 місце виборола команда "Локомотив" (с. Стара Водолага), а серед жінок переможцем стала команда "Збірна №1" (с. Стара Водолага). У змаганнях з шахів - 1 місце виборов Дмитро Столяренко (с. Стара Водолага).
Дякуємо всім учасникам за активну участь у турнірах та підтримку розвитку спорту у нашій громаді.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2576 | Переглядів: 270Дата публікації: 14:09 23.08.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих