Всеукраїнський рейд "Урок" на території Нововодолазької селищної ОТГ
Всеукраїнський рейд \"Урок\" на території Нововодолазької селищної ОТГ

Поділитися новиною:

Всеукраїнський рейд "Урок" на території Нововодолазької селищної ОТГ

Служба у справах дітей Нововодолазької селищної ради повідомляє

Відповідно до ст. 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись листом Міністерства соціальної політики України від 22.08.2019 № 16384/0/2-18/37 впродовж серпня - вересня 2019 року на території Нововодолазької об’єднаної територіальної громади проводиться Всеукраїнський рейд “Урок”. Метою рейду є залучення всіх дітей шкільного віку до навчання, їх соціальний захист, запобігання дитячій бездоглядності, безпритульності та злочинності.

З метою чіткої організації роботи по забезпеченню реалізації ст. 19 Закону України “Про охорону дитинства” щодо гарантованого права дітей на освіту, створена робоча група, до складу якої входять працівники Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради, відділу освіти Нововодолазької селищної ради, відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради, відділу Нововодолазького ВП Первомайського ВП ГУНП.

Робота по охопленню дітей навчанням проводитиметься  на території всіх старостинських округів Нововодолазької селищної ради.

 

 

 

 

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2579 | Переглядів: 404Дата публікації: 15:26 28.08.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих