Всеукраїнський рейд "Урок" на території Нововодолазької селищної ОТГ
Всеукраїнський рейд \"Урок\" на території Нововодолазької селищної ОТГ

Всеукраїнський рейд "Урок" на території Нововодолазької селищної ОТГ

Служба у справах дітей Нововодолазької селищної ради повідомляє

Відповідно до ст. 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись листом Міністерства соціальної політики України від 22.08.2019 № 16384/0/2-18/37 впродовж серпня - вересня 2019 року на території Нововодолазької об’єднаної територіальної громади проводиться Всеукраїнський рейд “Урок”. Метою рейду є залучення всіх дітей шкільного віку до навчання, їх соціальний захист, запобігання дитячій бездоглядності, безпритульності та злочинності.

З метою чіткої організації роботи по забезпеченню реалізації ст. 19 Закону України “Про охорону дитинства” щодо гарантованого права дітей на освіту, створена робоча група, до складу якої входять працівники Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради, відділу освіти Нововодолазької селищної ради, відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради, відділу Нововодолазького ВП Первомайського ВП ГУНП.

Робота по охопленню дітей навчанням проводитиметься  на території всіх старостинських округів Нововодолазької селищної ради.

 

 

 

 

Переглядів: 636
Дата публікації: 15:26 28.08.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>