Всеукраїнський рейд "Урок" на території Нововодолазької селищної ОТГ
Всеукраїнський рейд \"Урок\" на території Нововодолазької селищної ОТГ

Всеукраїнський рейд "Урок" на території Нововодолазької селищної ОТГ

Служба у справах дітей Нововодолазької селищної ради повідомляє

Відповідно до ст. 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись листом Міністерства соціальної політики України від 22.08.2019 № 16384/0/2-18/37 впродовж серпня - вересня 2019 року на території Нововодолазької об’єднаної територіальної громади проводиться Всеукраїнський рейд “Урок”. Метою рейду є залучення всіх дітей шкільного віку до навчання, їх соціальний захист, запобігання дитячій бездоглядності, безпритульності та злочинності.

З метою чіткої організації роботи по забезпеченню реалізації ст. 19 Закону України “Про охорону дитинства” щодо гарантованого права дітей на освіту, створена робоча група, до складу якої входять працівники Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради, відділу освіти Нововодолазької селищної ради, відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради, відділу Нововодолазького ВП Первомайського ВП ГУНП.

Робота по охопленню дітей навчанням проводитиметься  на території всіх старостинських округів Нововодолазької селищної ради.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2579 | Переглядів: 167Дата публікації: 15:26 28.08.2019