Педагогічна конференція освітян

29 серпня на території ОДОТ "Золотий Колос" відбулася щорічна педагогічна конференція освітян Нововодолазької громади

Всі учасники конференції, розділившись на чотири групи,  розмістилися на  локаціях під назвою: вчителюй креативно,  вчителюй толерантно,  вчителюй фінансово-грамотно та  вчителюй з радістю. Тренінги проводили відомі тренери-лектори: Сергій Івагло - співавтор економічної гри-тренінгу "Життєвий капітал" - першого в Україні тренажера з управління власними ресурсами, президент ГО Діловий клуб "Партнер", член наглядової ради при Міністерстві освіти і науки України, Вікторія Круглова та Сергій Биченко - співорганізатори проекту "Мандрівна наука", Оксана Трушик - керівниця центру "Лаго" для дітей з особливими освітніми потребами, психолог, корекційний педагог, президентка правління ГО "Аутизм. Альтернатива", Світлана Тира - операційна директорка Національного проекту 1500 клубів фінансової грамотності в Україні, координаторка регіонального міні-едкемпу у Харкові та Світлана Білецька - кандидат педагогічних наук, доцент педагогічного університету, ведуча авторських майстер-класів, тренінгів, автор книг.

Заняття проходили за круговю системою, де освітяни могли ставити питання спікерам, приймати участь у практичних вправах та запозичити собі нові знання та прийоми для роботи з дітьми у новому навчальному році.

Під останні акорди серпневої конференції присутніх привітав Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він подякував кожному педагогу за працю і побажав, щоб новий навчальний рік був багатим на перспективні ідеї і втілення найкращих планів.

Бурхливими оплесками освітяни зустріли новину, яку повідомив їм Олександр Сергійович: очікуються нові зміни у системі харчування дітей.

Відтепер у менюшкільних їдалень Нововодолазької громади будуть включені страви зі збірника рецептур Євгена Клопотенка: паелья, нагетси, ньокі, печена картопля...

А ще у їдальні Нововодолазького ліцею №3 з жовтня планується випікання запашних булочок, якими будуть смакувати учні всіх шкіл громади.

На огляд присутніх також було представлено відео-звернення Євгена Клопотенка, українського кулінарного експерта, шеф-кухаря, бізнесмена, телеведучого, переможеця проекту «МастерШеф» (5 сезон) на телеканалі "СТБ" та засновника соціального проекту зі зміни культури харчування в шкільних їдальнях «CultFood». Він побажав нашій громаді не боятися змін і щодня крокувати тільки вперед.

А щоб присутні переконалися в тому, що запропоновані страви є не тільки корисними, а й дуже смачними, їх було запрошено на дегустацію паельї та нагетсів, печеної картоплі, чаю каркаде.

Щирі посмішки, неперевершені аромати, новий досвід і просто хороший настрій – цьогорічна (не) конференція надовго замап’ятається освітянам.

Альбом: конференція
Дата публікації: 11:41 30.08.2019