Педагогічна конференція освітян

Педагогічна конференція освітян

29 серпня на території ОДОТ "Золотий Колос" відбулася щорічна педагогічна конференція освітян Нововодолазької громади

Всі учасники конференції, розділившись на чотири групи,  розмістилися на  локаціях під назвою: вчителюй креативно,  вчителюй толерантно,  вчителюй фінансово-грамотно та  вчителюй з радістю. Тренінги проводили відомі тренери-лектори: Сергій Івагло - співавтор економічної гри-тренінгу "Життєвий капітал" - першого в Україні тренажера з управління власними ресурсами, президент ГО Діловий клуб "Партнер", член наглядової ради при Міністерстві освіти і науки України, Вікторія Круглова та Сергій Биченко - співорганізатори проекту "Мандрівна наука", Оксана Трушик - керівниця центру "Лаго" для дітей з особливими освітніми потребами, психолог, корекційний педагог, президентка правління ГО "Аутизм. Альтернатива", Світлана Тира - операційна директорка Національного проекту 1500 клубів фінансової грамотності в Україні, координаторка регіонального міні-едкемпу у Харкові та Світлана Білецька - кандидат педагогічних наук, доцент педагогічного університету, ведуча авторських майстер-класів, тренінгів, автор книг.

Заняття проходили за круговю системою, де освітяни могли ставити питання спікерам, приймати участь у практичних вправах та запозичити собі нові знання та прийоми для роботи з дітьми у новому навчальному році.

Під останні акорди серпневої конференції присутніх привітав Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він подякував кожному педагогу за працю і побажав, щоб новий навчальний рік був багатим на перспективні ідеї і втілення найкращих планів.

Бурхливими оплесками освітяни зустріли новину, яку повідомив їм Олександр Сергійович: очікуються нові зміни у системі харчування дітей.

Відтепер у менюшкільних їдалень Нововодолазької громади будуть включені страви зі збірника рецептур Євгена Клопотенка: паелья, нагетси, ньокі, печена картопля...

А ще у їдальні Нововодолазького ліцею №3 з жовтня планується випікання запашних булочок, якими будуть смакувати учні всіх шкіл громади.

На огляд присутніх також було представлено відео-звернення Євгена Клопотенка, українського кулінарного експерта, шеф-кухаря, бізнесмена, телеведучого, переможеця проекту «МастерШеф» (5 сезон) на телеканалі "СТБ" та засновника соціального проекту зі зміни культури харчування в шкільних їдальнях «CultFood». Він побажав нашій громаді не боятися змін і щодня крокувати тільки вперед.

А щоб присутні переконалися в тому, що запропоновані страви є не тільки корисними, а й дуже смачними, їх було запрошено на дегустацію паельї та нагетсів, печеної картоплі, чаю каркаде.

Щирі посмішки, неперевершені аромати, новий досвід і просто хороший настрій – цьогорічна (не) конференція надовго замап’ятається освітянам.

Альбом: конференція
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2582 | Переглядів: 331Дата публікації: 11:41 30.08.2019