Голосування розпочато!
Голосування розпочато!

Голосування розпочато!

Шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади! З 01 вересня по 18 вересня триває голосування за проекти Бюджету участі (громадського бюджету) Нововодолазької селищної ОТГ

Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування:

- в електронному вигляді (через електронну систему, посилання на яку розміщено на офіційному веб-сайті громади у розділі "Бюджет участі" https://vodolaga-budget.e-dem.in.ua/#/).

Інструкція щодо електронного голосування:

https://www.youtube.com/watch?v=NlurbuTDcHQ&feature=youtu.be

- на паперових носіях у пунктах голосування:

- міська бібліотека (смт Нова Водолага, вул. Пушкіна, 33);

- дитяча бібліотека (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6);

- відділ економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, 1 поверх)

-офіси старост по старостинських округах.

Кожен мешканець громади має 3 голоси та може проголосувати за 3 різні проекти. 

Голосуйте, бо саме ви вирішуєте долю проектів!

Переглядів: 720
Дата публікації: 08:54 01.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>