Голосування розпочато!
Голосування розпочато!

Поділитися новиною:

Голосування розпочато!

Шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади! З 01 вересня по 18 вересня триває голосування за проекти Бюджету участі (громадського бюджету) Нововодолазької селищної ОТГ

Голосування за проекти здійснюється шляхом заповнення бланку голосування:

- в електронному вигляді (через електронну систему, посилання на яку розміщено на офіційному веб-сайті громади у розділі "Бюджет участі" https://vodolaga-budget.e-dem.in.ua/#/).

Інструкція щодо електронного голосування:

https://www.youtube.com/watch?v=NlurbuTDcHQ&feature=youtu.be

- на паперових носіях у пунктах голосування:

- міська бібліотека (смт Нова Водолага, вул. Пушкіна, 33);

- дитяча бібліотека (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6);

- відділ економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, 1 поверх)

-офіси старост по старостинських округах.

Кожен мешканець громади має 3 голоси та може проголосувати за 3 різні проекти. 

Голосуйте, бо саме ви вирішуєте долю проектів!

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2587 | Переглядів: 541Дата публікації: 08:54 01.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих