День Знань у Нововодолазькій громаді!

День Знань у Нововодолазькій громаді!

2 вересня, у школах громади, пройшли святкові лінійки присвячені початку навчального року. Фотозвіт свята

Вересень впевнено постукав у заклади освіти нашої громади, запросивши школярів відсвяткувати День знань драйвово, креативно і по-новому.

Відзначити Свято знань на подвір’ї Нововодолазького ліцею №1 зібралася уся ліцейна родина. Проте цьогоріч захід відбувся у форматі подорожі Країною Майстрів, яку провели керівники гуртків Нововодолазького БДЮТ. Діти із задоволенням подорожували зупинками: «Равлику-Павлику», «Чарівний світ оригамі», «Танцювальна планета», «Дивосвіт бісеру», «Скринька
народної творчості», «Шашкова абетка», «Чарівний олівець», «Грайлик-розважайлик». Родзинкою свята стала організована фотозона. На етапі підготовки до свята Першого дзвоника, педагогічний колектив Нововодолазького ліцею №2 втілив задум (не) лінійки. Захід розпочався із оригінальної пісні «Символи» групи Антитіла у виконанні ведучих. Ліцеїсти радісно зустріли 36 першокласників, які ступили на стежину Нової Української Школи. «Нушенята» разом із одинадцятикласниками закружляли у сонячному колі танців. А несподіванкою для ліцеїстів та їх батьків став креативний виступ директора закладу Віти Зощук, який завершився яскравим флешмобом вчителів. Після першого уроку на здобувачів освіти чекала «Велика перерва», локації якої діти знаходили за QR кодами. До речі, вперше цього року ліцей долучився до акції «Благодійність замість квітів».
2 вересня гостинно відчинив двері для учнів у новому 2019/2020 навчальному році і Нововодолазький ліцей №3. На святкову лінійку зібралися учні, вчителі та батьки. Випускники тепло привітали 40 першокласників і запросили їх поринути у світ веселощів та розваг. Пісні, танці, ігри - усе це створювало прекрасний настрій і невимушену атмосферу свята.

До шкільного колективу Новоселівського НВК влилося гомінке і непосидюче поповнення – 18 першокласників. Традиційно першокласники та одинадцятикласники отримали подарункові сертифікати від директора ПП «Агрофірма Світанок» Олександра Колісника. А голова АТ «Новоселівський ГЗК» Микола Оседця подарував учням 2 шкільні дошки. Цікавою та пізнавальною виявилася для дітей подорож до «України різнобарвної». Учні в ігровій формі побували у різних куточках України. До роботи на станціях були залучені не тільки педагоги закладу, а й працівники КЗ «Нововодолазький селищний будинок культури с.Новоселівка».
По-новому зустріли своїх учнів освітяни Староводолазької ЗОШ. Святкуючи День знань, вони запропонували їм побувати в різних творчих осередках (воркшопах). На території закладу розташувалося шість воркшопів. В майстерні «Знайомство» учні набули цікавого досвіду та опанували практичні навички, які обов’язково стануть в нагоді у житті.
У вересневому воркшопі «Успішна соціалізація дитини в демократичній школі» діти виявили яскравий світ своїх потенціалів. У майстерні «Особиста безпека дитини» учасники групи створювали правила (безпечні умови) життєдіяльності, формували навички безпечної поведінки і вміння передбачати наслідки небезпечних розваг. Воркшоп «Я у світі» допоміг учасникам налаштуватися на згуртовану роботу в команді, а «Правознавчий» - ознайомитись із статтями Конституції України та створити колаж «Правила і закони дітей».
Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї Знам’янської філії Нововодолазького ліцею № 2 під час урочистого заходу «Країна дитячих мрій». Ця назва була обрана невипадково, бо школа і є безмежною Країною дитячих мрій, доброти, сміху, радості, безтурботного щастя. У 2019/2020 навчальному році школа гостинно відкрила двері для 6 допитливих і непосидючих дітлахів, які ще донедавна були дошкільнятами. Вони із задоволенням приєдналися до шкільної родини і розповіли про себе у віршах. А потім учні взяли активну участь у квест-програмі.
Свято першого дзвоника в Сосонівському НВК розпочалося з короткої лінійки-зустрічі шкільних друзів. Вже традиційно дрес-кодом заходу були джинси і вишиванка, замість квітів учні несли до школи солодощі, які будуть передані дітям прифронтової зони, а першокласники замість запускання повітряних кульок посадили на шкільному подвір’ї дерево.
Першокласники та одинадцятикласники отримали від Олександра Колісника, директора ПП «Агрофірма «Світанок», та Олега Нестеренка, директора ПП «Агро-Новоселівка 2009», подарункові сертифікати. А Владислав Фомяченко, депутат Нововодолазької селищної ради, довірена особа В.П.Носовського, подарував два соціально-економічні симулятори із управління ресурсами «Життєвий капітал», тож на святі було закладено перші цеглинки для відкриття в закладі «Клубу фінансової грамотності». Приємним сюрпризом для всіх стало відеопривітання телеведучої, члену журі шоу «Україна має талант» Слави Фролової.
Продовженням свята стали науково-розважальний квест, фотозони та цікаві перші уроки, на яких діти говорили про Україну, про свої досягнення та мрії.

Альбом: День Знань у Нововодолазькому ліцеї №1
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2589 | Переглядів: 555Дата публікації: 08:26 03.09.2019