6 вересня-День адміністратора центрів надання адміністративних послуг

Привітання від колективу Нововодолазької селищної ради

У святковий календар нашої держави нещодавно зробило свій впевнений крок нове професійне свято - День адміністратора центрів надання адміністративних послуг, яке щорічно відзначатиметься 6 вересня. Чимала кількість мешканців Нововодолазької селищної ОТГ щодня звертається до працівників ЦНАПу Нововодолазької селищної ради і отримує не тільки якісне обслуговування, а й привітне ставлення. З нагоди професійного свята вітаємо чудовий колектив! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, відповідати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися! Добра вам, злагоди, щастя, міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання!

Дата публікації: 08:00 06.09.2019