«Моє село - моя маленька Батьківщина»
«Моє село - моя маленька Батьківщина»

«Моє село - моя маленька Батьківщина»

7 вересня мешканці Одринського старостинського округу відзначили 335 річницю з дня заснування села Одринка

У мальовничому куточку Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади у зелені трав потопає село Одринка, у якому живуть чудові, працьовиті і гостинні люди. 7 вересня вони усі разом відзначали прекрасне свято – 335-ту річницю із Дня народження своєї маленької Батьківщини, 76-ту річницю її визволення під час Другої світової війни і… Саме того особливого дня відбулася довгоочікувана подія – урочисте відкриття Одринського закладу дошкільної освіти (дитячого садка) «Світлячок» Нововодолазької селищної ради.

Поділити радість свята із одринчанами на захід прибули заступник Нововодолазького селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Наталія Євглевська та старости старостинських округів Нововодолазької ОТГ.

Староста Одринського старостинського округу Дмитро Машура запросив усіх бажаючих на урочисте відкриття дитячого садочка. Звичайно ж, таких виявилося чимало! Кожен мешканець хотів на власні очі побачити, у яких умовах будуть виховуватися маленькі дошкільнята.

Віталій Столяренко та Ольга Козачок виконали почесну і приємну місію – перерізати червону стрічку. Дзвінки струмочком влилися у приміщення дітлахи, які з неабиякою цікавістю роздивлялися все навколо. Були вражені і батьки, які відзначили, що у садочку створено всі необхідні умови для виховання їх малюків.

А тим часом біля святково вбраної сцени розпочалося дійство «Моє село – моя маленька Батьківщина», на яке завітало чимало мешканців.

До них із вітальними словами звернулися Віталій Столяренко, Ольга Козачок та Дмитро Машура. Усі вони дякували одринчанам за любов до рідного краю, бажали йому процвітання та розвитку.

Теплими промінчиками торкалися присутніх слова земляка Леоніда Васильєва: «Гордий з того, що народився саме тут, у місці, де панує любов, де все є рідним і близьким, де живуть мої найкращі спогади дитинства. Сьогоднішнє свято – наше спільне, бо якими б різними ми не були, які б життєві шляхи не обирали, завжди і повсякчас нас об’єднуватиме наше село. Бажаю кожному наснаги, міцного здоров’я та успіхів в усіх починаннях». 

Благословив село на розквіт на побажав усіх благ його жителям отець Димитрій, який відтепер проводитиме літургії у місцевій капличці.

Чимало воїнів Червоної Армії загинули в 1942-1943 рр. під час визволення  села. На їх честь у 1958 році був споруджений пам'ятник, який і сьогодні стоїть у центрі с.Одринка.

Рішуче дивилися на людей бронзові очі солдата – до підніжжя пам’ятника було покладено квіти як символ невмирущої пам’яті про подвиг земляків.

Свої прекрасні віршики подарували присутнім маленькі дошкільнята, яких щиро підтримувала завідуюча дитячим садочком Людмила Заєць.

Ні для кого не секрет, що історію будь-якого населеного пункту, його становлення та розвиток творять, перш за все, люди.

На заході було відзначено подарунками чимало мешканців Одринки.

Серед них були земляки, яких по праву вважають справжніми героями. Це - воїни АТО. 

Здавна так повелося, що молоде покоління шанобливо ставиться до людей поважного віку. Того дня ведучі згадали людей, які є гордістю сільської громади. На їх долю випав непосильний тягар війни. Вони захищали рідну землю, своєю працею в тилу наближали велику перемогу.

Приємними подарунками було відзначено також нову маленьку мешканку села та її матусю, молодят, матерів-героїнь, багатодітні родини, кращих працівників різних спеціальностей.

Свої неперевершені номери присутнім дарували учасники художньої самодіяльності.

На святковому заході не сумував ніхто - для дітей працювали аніматори, а дорослі із ентузіазмом брали участь у різноманітних конкурсах та розвагах. А ще працювали прекрасні фотозони.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 456
Дата публікації: 08:56 08.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>