Григорій Донець - засновник Нової Водолаги!
Григорій Донець - засновник Нової Водолаги!

Григорій Донець - засновник Нової Водолаги!

Святкове дійство біля пам'ятного знаку Григорію Донцю

З кожним роком Нова Водолага стає більш затишною і комфортною. І всі її здобутки були б неможливими без відданої праці щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які теплом своїх сердець примножують славу рідного краю. Саме для них, мешканців, і, звісно ж, гостей селища Нововодолазькою селищною радою було підготовлено цікаву та насичену програму найрізноманітніших заходів. А розпочалася вона із «Містечка майстринь», яке розташувалося на площі Донця Григорія. Чимало людей із самого ранку насолодилися красою побаченого: наші умілиці продемонстрували присутнім свої неперевершені таланти. Хтось підкорював серця односельців роботами, виконаними в традиційній українській техніці петриківського розпису. 

А хтось полонив перехожих уквітчаними жіночими прикрасами, виробами з дерева, іграшками… А потім усі поринули в атмосферу веселого сміху, гарного настрою і запалу, які вирували під час розважальної програми «Для тебе, селище моє!». Здавалося, що кожен, хто хоч на мить побував на площі Донця Григорія у ті хвилини, ставав повноцінним учасником театралізованого дійства. До речі, його підготували працівники КЗ «Нововодолазький селищний будинок культури с.Новоселівка» та КЗ «Сільський будинок культури с.Ордівка». У святкових заходах взяли участь і джури рою «Безстрашні мурахи» куреня імені Івана Сірка та народний художній фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ. У покладанні квітів біля пам’ятника Григорію Донцю, який є засновником нашого селища, взяли участь Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, його перший заступник Лілія Іващенко, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач та радник голови районної ради Євген Пудровський. 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 584
Дата публікації: 12:17 14.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>