Григорій Донець - засновник Нової Водолаги!
Григорій Донець - засновник Нової Водолаги!

Поділитися новиною:

Григорій Донець - засновник Нової Водолаги!

Святкове дійство біля пам'ятного знаку Григорію Донцю

З кожним роком Нова Водолага стає більш затишною і комфортною. І всі її здобутки були б неможливими без відданої праці щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які теплом своїх сердець примножують славу рідного краю. Саме для них, мешканців, і, звісно ж, гостей селища Нововодолазькою селищною радою було підготовлено цікаву та насичену програму найрізноманітніших заходів. А розпочалася вона із «Містечка майстринь», яке розташувалося на площі Донця Григорія. Чимало людей із самого ранку насолодилися красою побаченого: наші умілиці продемонстрували присутнім свої неперевершені таланти. Хтось підкорював серця односельців роботами, виконаними в традиційній українській техніці петриківського розпису. 

А хтось полонив перехожих уквітчаними жіночими прикрасами, виробами з дерева, іграшками… А потім усі поринули в атмосферу веселого сміху, гарного настрою і запалу, які вирували під час розважальної програми «Для тебе, селище моє!». Здавалося, що кожен, хто хоч на мить побував на площі Донця Григорія у ті хвилини, ставав повноцінним учасником театралізованого дійства. До речі, його підготували працівники КЗ «Нововодолазький селищний будинок культури с.Новоселівка» та КЗ «Сільський будинок культури с.Ордівка». У святкових заходах взяли участь і джури рою «Безстрашні мурахи» куреня імені Івана Сірка та народний художній фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» Нововодолазького БДЮТ. У покладанні квітів біля пам’ятника Григорію Донцю, який є засновником нашого селища, взяли участь Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, його перший заступник Лілія Іващенко, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач та радник голови районної ради Євген Пудровський. 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2612 | Переглядів: 453Дата публікації: 12:17 14.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих