Допоки пам'ять в серці не згасає...
Допоки пам\

Поділитися новиною:

Допоки пам'ять в серці не згасає...

Покладання квітів до пам'ятника Невідомого солдата з нагоди 76-ої річниці визволення Нової Водолаги під час Другої світової війни

Того ж дня з нагоди 76- ої річниці визволення Нової Водолаги під час Другої світової війни представники органів влади поклали квіти синього та жовтого забарвлення і до підніжжя пам'ятника Невідомого солдата на площі Перемоги. Прийшли сюди і представники структурних підрозділів Нововодолазької селищної ради, і керівники державних установ та громадськість. Усі вони дякували тим, хто пожертвував життям заради майбутнього селища і всієї країни. 

 

Альбом: Допоки пам'ять в серці не згасає...
Альбом: Допоки пам'ять в серці не згасає...
Альбом: Допоки пам'ять в серці не згасає...
Альбом: Допоки пам'ять в серці не згасає...
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2613 | Переглядів: 346Дата публікації: 12:44 14.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих