Святкові локації у парку "Ювілейний"
Святкові локації у парку \"Ювілейний\"

Святкові локації у парку "Ювілейний"

Перлинка нашого селища по-справжньому ожила, коли велика кількість односельців прийшли сюди і опинилися у дивовижному світі яскравих фотозон, незвичайних декорацій і творчості

 Працівники дитячої, публічної та міської бібліотек організували виставку книг та провели історичний бібліоквест, у якому діти активно брали участь і демонстрували свої знання. Увагу перехожих звертала на себе і оригінальна мапа «Моє селище». На ній було вказано не тільки вулиці, а й старі назви районів. А ще було організовано фотосушку, на якій були представлені світлини Нової Водолаги від початку 20 століття до нашого часу. З цікавістю нововодолажчани роздивлялися фото і спостерігали, як наше селище розвивалося та змінювалося на краще. А потім… Здавалося, що хтось винайшов машину часу, повернув стрілки годинника назад і мешканці та гості Нової Водолаги поринули у побут українського народу минулих літ. Всі ці відчуття подарували працівники КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага», які провели казкове дійство «Селище моє, перлина Слобожанщини!». Нікого не залишив байдужим і майстер-клас із народних танців «Дай лиха закаблукам» від народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» (керівники Тетяна та Ольга Коваль). І діти, і дорослі за 40 хвилин вивчили народні танці «Кроков’як», «Гречаники» та «Полечку».

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 631
Дата публікації: 16:36 15.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>