Святкові локації у парку "Ювілейний"
Святкові локації у парку \"Ювілейний\"

Святкові локації у парку "Ювілейний"

Перлинка нашого селища по-справжньому ожила, коли велика кількість односельців прийшли сюди і опинилися у дивовижному світі яскравих фотозон, незвичайних декорацій і творчості

Працівники дитячої, публічної та міської бібліотек організували виставку книг та провели історичний бібліоквест, у якому діти активно брали участь і демонстрували свої знання. Увагу перехожих звертала на себе і оригінальна мапа «Моє селище». На ній було вказано не тільки вулиці, а й старі назви районів. А ще було організовано фотосушку, на якій були представлені світлини Нової Водолаги від початку 20 століття до нашого часу. З цікавістю нововодолажчани роздивлялися фото і спостерігали, як наше селище розвивалося та змінювалося на краще. А потім… Здавалося, що хтось винайшов машину часу, повернув стрілки годинника назад і мешканці та гості Нової Водолаги поринули у побут українського народу минулих літ. Всі ці відчуття подарували працівники КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага», які провели казкове дійство «Селище моє, перлина Слобожанщини!». Нікого не залишив байдужим і майстер-клас із народних танців «Дай лиха закаблукам» від народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» (керівники Тетяна та Ольга Коваль). І діти, і дорослі за 40 хвилин вивчили народні танці «Кроков’як», «Гречаники» та «Полечку».

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2614 | Переглядів: 247Дата публікації: 16:36 15.09.2019