Святкові локації у парку "Ювілейний"
Святкові локації у парку \"Ювілейний\"

Поділитися новиною:

Святкові локації у парку "Ювілейний"

Перлинка нашого селища по-справжньому ожила, коли велика кількість односельців прийшли сюди і опинилися у дивовижному світі яскравих фотозон, незвичайних декорацій і творчості

 Працівники дитячої, публічної та міської бібліотек організували виставку книг та провели історичний бібліоквест, у якому діти активно брали участь і демонстрували свої знання. Увагу перехожих звертала на себе і оригінальна мапа «Моє селище». На ній було вказано не тільки вулиці, а й старі назви районів. А ще було організовано фотосушку, на якій були представлені світлини Нової Водолаги від початку 20 століття до нашого часу. З цікавістю нововодолажчани роздивлялися фото і спостерігали, як наше селище розвивалося та змінювалося на краще. А потім… Здавалося, що хтось винайшов машину часу, повернув стрілки годинника назад і мешканці та гості Нової Водолаги поринули у побут українського народу минулих літ. Всі ці відчуття подарували працівники КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага», які провели казкове дійство «Селище моє, перлина Слобожанщини!». Нікого не залишив байдужим і майстер-клас із народних танців «Дай лиха закаблукам» від народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» (керівники Тетяна та Ольга Коваль). І діти, і дорослі за 40 хвилин вивчили народні танці «Кроков’як», «Гречаники» та «Полечку».

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2614 | Переглядів: 431Дата публікації: 16:36 15.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих