"Рідна земле моя, багата і квітуча"
\"Рідна земле моя, багата і квітуча\"

"Рідна земле моя, багата і квітуча"

Осіннє сонечко запалило край неба і вечір поволі вкривав своєю ковдрою хмари. Та селище не відпочивало! Святкове дійство «Рідна земле моя, багата і квітуча», яке відбулося на центральні площі Нової Водолаги, ласкаво запросило до себе на гостини. Виступ дівчат із «Черлідингу» задав драйву на весь захід! На свято до нас завітав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Бабічев. Він щиро привітав присутніх зі святом та провів церемонію нагородження тих, хто має активну життєву позицію та робить внесок у розвиток та процвітання Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Щирі слова вітань звучали того дня і від голови Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади Олександра Єсіна, голови Нововодолазької районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна та голови Нововодолазької районної ради Світлани Ротач. Того святкового дня представники влади вручили відзнаки «Почесний громадянин Нововодолазької громади» інструктору Молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Ігорю Абрамовичу та Заслуженому лікарю України, головному лікарю Інституту медичної радіології ім.С.П.Григор’єва НАМН України Леоніду Васильєву. За високий професіоналізм, відповідальність, наполегливу і самовіддану працю на благо розвитку територіальної громади було нагороджено ще ряд односельців. Отримання паспорту – це сходинка вгору. Це двері, відкриті в самостійне життя. Для вручення паспортів та вітального слова на сцену було запрошено депутата Харківської обласної ради, директора ДЗ «Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології Міністерства охорони здоров’я України», Почесного громадянина селища Нова Водолага Валерія Пітька. Того незабутнього вечора відбулася також церемонія привітання молодят - 14 вересня в нашій громаді створилися ще дві молоді родини - Романа та Альони Звєрєвих і Олександра та Анастасії Гладун. Її провела начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок. Вшанувати наших спортсменів та провести церемонію нагородження було запрошено майстра спорту України, багаторазового чемпіона Нововодолазького району та Харківської області з гирьового спорту, Почесного громадянина Нововодолазької громади Юрія Покальчука та Ігоря Абрамовича. Серед нагороджених були тренери команди з велотуризму, а також тренери та наставники рою «Безстрашні мурахи» Нововодолазького ліцею №3 та їх вихованці. До речі, юним джурам рою «Безстрашні мурахи» та велосипедистам було вручено сертифікати на відпочинок в Карпатах, де вони зможуть зарядитися новими враженнями, позитивом, а ще знайти нових друзів. Свою творчість мешканцям упродовж заходу дарували аматори художньої самодіяльності закладів культури Нововодолазької ОТГ. Справжнім сюрпризом від Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна стали прекрасні вокальні виступи відомого гурту «Авіатор». П’ять, чотири, три, два, один… Яскраві вогники фейєрверку рясно вкрили небо, до якого, немов до чарівної нареченої, була прикута увага присутніх. Нова Водолага була у серці кожного!

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2618 | Переглядів: 376Дата публікації: 17:05 15.09.2019