Вітання з професійним святом!
Вітання з професійним святом!

Поділитися новиною:

Вітання з професійним святом!

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, привітав працівників Навчального центру ДСНС України та Нововодолазького районного підрозділу ДСНС із професійним святом - Днем рятувальника!

17 вересня, з нагоди Дня рятувальника, у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС відбулися урочистості. Серед запрошених гостей був і Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він щиро привітав рятувальників із професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, витримки, наснаги, затишку у домівках і якомога менше тривожних викликів та провів церемонію нагородження. За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків, значні досягнення в службовій діяльності, вагомий особистий внесок у справу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій грамотами Нововодолазької селищної ради та подарунками було нагороджено: Олександра Герасімова, заступника начальника відділу технічного забезпечення Навчального центру Оперативнорятувальної служби цивільного захисту ДСНС; Анну Зарочінцеву, фахівця відділу технічного забезпечення Навчального центру Оперативнорятувальної служби цивільного захисту ДСНС; Олександра Марченка, старшого інструктора-механіка-водія відділення навчальної інженерної техніки групи забезпечення частини забезпечення та обслуговування Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС; Сергія Мудрого, провідного інспектора Нововодолазького районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області; Андрія Скибу, командира відділення 56- ДПРЧ смт Нова Водолага ГУ ДСНС України у Харківській області; Яніну Колісник, диспетчера 56-ДПРЧ смт Нова Водолага ГУ ДСНС України у Харківській області.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2635 | Переглядів: 227Дата публікації: 12:29 18.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих