Вітання з професійним святом!
Вітання з професійним святом!

Вітання з професійним святом!

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, привітав працівників Навчального центру ДСНС України та Нововодолазького районного підрозділу ДСНС із професійним святом - Днем рятувальника!

17 вересня, з нагоди Дня рятувальника, у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС відбулися урочистості. Серед запрошених гостей був і Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він щиро привітав рятувальників із професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, витримки, наснаги, затишку у домівках і якомога менше тривожних викликів та провів церемонію нагородження. За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків, значні досягнення в службовій діяльності, вагомий особистий внесок у справу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій грамотами Нововодолазької селищної ради та подарунками було нагороджено: Олександра Герасімова, заступника начальника відділу технічного забезпечення Навчального центру Оперативнорятувальної служби цивільного захисту ДСНС; Анну Зарочінцеву, фахівця відділу технічного забезпечення Навчального центру Оперативнорятувальної служби цивільного захисту ДСНС; Олександра Марченка, старшого інструктора-механіка-водія відділення навчальної інженерної техніки групи забезпечення частини забезпечення та обслуговування Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС; Сергія Мудрого, провідного інспектора Нововодолазького районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області; Андрія Скибу, командира відділення 56- ДПРЧ смт Нова Водолага ГУ ДСНС України у Харківській області; Яніну Колісник, диспетчера 56-ДПРЧ смт Нова Водолага ГУ ДСНС України у Харківській області.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 444
Дата публікації: 12:29 18.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>