Вітання з професійним святом!

Вітання з професійним святом!

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, привітав працівників Навчального центру ДСНС України та Нововодолазького районного підрозділу ДСНС із професійним святом - Днем рятувальника!

17 вересня, з нагоди Дня рятувальника, у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС відбулися урочистості. Серед запрошених гостей був і Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він щиро привітав рятувальників із професійним святом, побажав їм міцного здоров’я, витримки, наснаги, затишку у домівках і якомога менше тривожних викликів та провів церемонію нагородження. За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків, значні досягнення в службовій діяльності, вагомий особистий внесок у справу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій грамотами Нововодолазької селищної ради та подарунками було нагороджено: Олександра Герасімова, заступника начальника відділу технічного забезпечення Навчального центру Оперативнорятувальної служби цивільного захисту ДСНС; Анну Зарочінцеву, фахівця відділу технічного забезпечення Навчального центру Оперативнорятувальної служби цивільного захисту ДСНС; Олександра Марченка, старшого інструктора-механіка-водія відділення навчальної інженерної техніки групи забезпечення частини забезпечення та обслуговування Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС; Сергія Мудрого, провідного інспектора Нововодолазького районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області; Андрія Скибу, командира відділення 56- ДПРЧ смт Нова Водолага ГУ ДСНС України у Харківській області; Яніну Колісник, диспетчера 56-ДПРЧ смт Нова Водолага ГУ ДСНС України у Харківській області.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2635 | Переглядів: 181Дата публікації: 12:29 18.09.2019