Пройшли громадські обговорення
Пройшли громадські обговорення

Пройшли громадські обговорення

24 вересня у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді пройшли громадські обговорення "Прозоре управління земельними та іншими ресурсами громади: влада-громада-бізнес"

Вони проходили у рамках реалізації Програми місцевого системного розвитку, яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ "БломІнфо-Юкрейн", громадською організацією "Деспро" та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку".

Захід відбувся за участю керівника Програми місцевого системного розвитку, Програмного директора Фонду Східна Європа Наталі Слинько, керівника техдепартаменту ТОВ «БломІнфо-Юкрейн» Катерини Рєзнікової та інших представників Консорціуму. Серед запрошених гостей також були начальник Управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик та її заступник Ірина Ковальова. Окрім того, участь у заході взяли:  керівництво громади, члени робочої групи з питань реалізації проекту "Програма місцевого системного розвитку", старости старостинських округів, представники бізнесу громади, депутати селищної ради та громадськість.

Селищний голова  Олександр Єсін під час своєї доповіді презентував громаду та розповів присутнім про досягнення і труднощі, що виникали протягом реалізації Програми місцевого системного розвитку.  Начальник відділу земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів селищної ради Світлана Семикрас ознайомила присутніх з карто-схемами сучасного використання земель громади, що були розроблені у ході виконання Програми місцевого системного розвитку, та розповіла про їх практичне застосування на базі ГІС-технологій. На разі на офіційному веб-сайті Нововодолазької ОТГ створено розділ «Землеустрій», де розміщені ці карти, а також інтерактивна карта (геопортал). На них будь-який мешканець громади чи інвестор зможе ознайомитися з інформацією про земельні ділянки, обмеження, перспективні заходи та ін.

Першим заступником селищного голови Лілією Іващенко та заступником голови з питань розвитку території громади Віталієм Столяренком були презентовані плани заходів, які сприятимуть соціально-економічному розвитку громади, а саме: заходи соціального характеру та комерційні заходи, які в результаті призведуть до диверсифікації виробництва, збільшення надходжень у бюджет громади та створення робочих місць. Озвучені заходи стали результатом попередніх зустрічей членів робочої групи з активними мешканцями та представниками бізнесу по старостинських округах громади.

Регіональним координатором Дарією Баликіною були оголошені пропозиції до перспективних планів, що письмово надійшли від мешканців громади. Окрім того, кожен присутній у залі міг  поставити питання, надати свої пропозиції та отримати відповідь від експертів чи голови громади.

На окремій панелі представники бізнесу презентували свої проекти. Так, Оксана Тищенко, фінансовий директор ТОВ «Агрооб’єднання «Одринка» розповіла про свій проект «Ферма равликів», який також у рамках Програми місцевого системного розвитку  отримав техніко-економічне обґрунтування від Київського економічного інституту. Пані Оксана розповіла про здобутки, що були досягнені за час існування  ТОВ «Агрооб’єднання «Одринка»: від визначення ділянки та відкриття бізнесу до закупівлі необхідних матеріалів та отримання продукції. Вона наголосила на необхідності залучення додаткових коштів для подальшого розвитку ТОВ, а саме: для збільшення виробництва, навчання персоналу, закупівлі додаткової техніки та будівництва приміщень.

Владислав Фомяченко надав коротку інформацію про діяльність СТОВ «Сосонівка-Агро» та ФГ «Носовський». А також ознайомив присутніх з майбутнім проектом підприємства, що ґрунтується на зміні системи експорту товару та закликав зацікавлених осіб до співробітництва.

На фінальній панелі громадського обговорення було проведено інтерактивне голосування «Ринок с/г землі: чим це вигідно для громад та які зміни потрібні».

Після цього ще довго тривало спілкування у більш неформальній атмосфері.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 646
Дата публікації: 15:04 24.09.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>