Загальнонаціональний право просвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО!”

Загальнонаціональний право просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Ми не лише інформуємо громадян про їхні права, а й навчаємо їх, як ці права захищати. Ми даємо чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують. Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

pravo.minjust.gov.ua, 0-800-213-103 – єдиний контактний центр системи безоплатної правової допомоги.

Корисні посилання:

Офіційний веб-сайт “Я МАЮ ПРАВО!”

Міністерство юстиції України

ЗАКОН УКРАЇНИ “Про безоплатну правову допомогу”

Дата публікації: 08:45 09.10.2019