Перше заняття "Школи здоров'я"
Перше заняття \"Школи здоров\

Перше заняття "Школи здоров'я"

4 жовтня у Дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради пройшло цікаве та змістовне заняття "Школи здоров'я"

Ні для кого не секрет, що останнім часом у Дитячій бібліотеці Нововодолазької селищної ради відбувається велика кількість цікавих, творчих та креативних заходів.

Працівники цього культурно-освітнього закладу співпрацюють із спеціалістами різних галузей і роблять усе можливе для того, щоб відвідувачі проводили свій час корисно та пізнавально.

Здоров’я дитини - найголовніша і найважливіша тема для батьків.

Розуміючи це, бібліотекарями було  організовано «Школу здоров’я». Так, 4 жовтня у її рамках відбулося перше засідання слухачів.

Чимало батьків виявили своє бажання побувати на занятті, яке для них провела сімейний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради Наталія Дмитрівна Тимченко.

Темою спілкування було обрано «Дитячі інфекційні захворювання».

У доступній формі лікар розповіла присутнім про такі хвороби як кір, скарлатина, краснуха, вітрянка.

Чим вони відрізняються одна від одної? Що спільного між різними за характером і проявом інфекційними захворюваннями? Які механізми зараження ними?

На всі ці та багато інших питань батьки отримали вичерпні відповіді.

Наталія Дмитрівна  детально обговорила зі своїми «учнями» тему вакцинації та нагадала їм про необхідність щеплень у дітей.

Чимало інформації слухачі дізналися про профілактичні заходи.

Варто зазначити, що заняття хоча і було інформаційно-насиченим, але проходило легко і невимушено.

Лікар уважно слухала батьків, була відкритою для них, а тому контакт було ефективно налагоджено.

Заняття було наочним, адже супроводжувалося відеоматеріалами, які підготувала Наталія Тимченко.

Такий формат спілкування викликав  надзвичайну зацікавленість присутніх і показав, що є одним із дієвих методів ефективної профілактичної роботи та обізнаності батьків.

Як повідомила завідуюча Дитячою бібліотекою Нововодолазької селищної ради  Валентина Жижера, такі зустрічі відбуватимуться на постійній основі.

Кожна із них буде присвячена окремій актуальній тематиці.

Про дату та час проведення «Школи здоров’я» батьків неодмінно буде повідомлено заздалегідь на офіційних веб-сторінках Нововодолазької селищної ради

Альбом: Перше засідання "Школи здоров'я"
Альбом: Перше засідання "Школи здоров'я"
Альбом: Перше засідання "Школи здоров'я"
Альбом: Перше засідання "Школи здоров'я"
Альбом: Перше засідання "Школи здоров'я"
Альбом: Перше засідання "Школи здоров'я"
Переглядів: 503
Дата публікації: 10:36 09.10.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>