Розбудова громади: день за днем

Розбудова громади: день за днем

Підсумки за жовтень

У Федорівському старостинському окрузі закінчилися роботи по заміні даху місцевого сільського клубу.

Працівники Служби благоустрою очищають центральні вулиці селища від опалого листя.

Капітальний ремонт частини дороги по вулиці Лермонтова в селищі Нова Водолага.

У Нововодолазькій ОТГ триває заміна старих ліхтарів на сучасні енергозберігаючі. Днями ці роботи виконані в с.Ордівка і ряді вулиць смт Нова Водолага.

Нещодавно комунальний автопарк Нововодолазької громади поповнився на ще одну одиницю.

Працівники відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища на прохання жителів обладнали місток через річку з вулиці Набережна на вулицю Морозова.

Для посипання доріг, підйомів і тротуарів під час ожеледиці в зимовий період для безпечного руху транспорту і пересування пішоходів у Нововодолазькій селищній раді триває заготівля піщано-соляної суміші.

Для безпечного пересування по пішохідній зоні між с. Федорівка та с. Круглянка вирішено було облаштувати вуличне освітлення. Наразі встановлюються опори під нові, сучасні, енергоефективні LED-ліхтарі.

Днями у закладі дошкільної освіти «Малятко» (смт Нова Водолага) було капітально відремонтовано відмостку навколо харчового блоку та допоміжних приміщень.

У с.Стара Водолага поблизу футбольного міні-поля зі штучним покриттям для зручності та комфорту вболівальників було встановлено нові лавочки.

Ось такі п’ять нових зрубів на колодязях громадського користування з’явилися нещодавно за сприяння Нововодолазької селищної ради в Знам’янському старостинському окрузі.

Поточний ремонт дорожнього покриття проведено на частині вулиці Джерельна.

На вулиці Харківській було встановлено дитячий майданчик.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2733 | Переглядів: 308Дата публікації: 12:47 31.10.2019