Розбудова громади: день за днем
Розбудова громади: день за днем

Поділитися новиною:

Розбудова громади: день за днем

Підсумки за жовтень

 

У Федорівському старостинському окрузі закінчилися роботи по заміні даху місцевого сільського клубу.

Працівники Служби благоустрою очищають центральні вулиці селища від опалого листя.

 

Капітальний ремонт частини дороги по вулиці Лермонтова в селищі Нова Водолага.

У Нововодолазькій ОТГ триває заміна старих ліхтарів на сучасні енергозберігаючі. Днями ці роботи виконані в с.Ордівка і ряді вулиць смт Нова Водолага.

 

Нещодавно комунальний автопарк Нововодолазької громади поповнився на ще одну одиницю.

Працівники відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища на прохання жителів обладнали місток через річку з вулиці Набережна на вулицю Морозова.

Для посипання доріг, підйомів і тротуарів під час ожеледиці в зимовий період для безпечного руху транспорту і пересування пішоходів у Нововодолазькій селищній раді триває заготівля піщано-соляної суміші.

Для безпечного пересування по пішохідній зоні між с. Федорівка та с. Круглянка вирішено було облаштувати вуличне освітлення. Наразі встановлюються опори під нові, сучасні, енергоефективні LED-ліхтарі.

Днями у закладі дошкільної освіти «Малятко» (смт Нова Водолага) було капітально відремонтовано відмостку навколо харчового блоку та допоміжних приміщень.

У с.Стара Водолага поблизу футбольного міні-поля зі штучним покриттям для зручності та комфорту вболівальників було встановлено нові лавочки. 

Ось такі п’ять нових зрубів на колодязях громадського користування з’явилися нещодавно за сприяння Нововодолазької селищної ради в Знам’янському старостинському окрузі.

Поточний ремонт дорожнього покриття проведено на частині вулиці Джерельна.

На вулиці Харківській було встановлено дитячий майданчик.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2733 | Переглядів: 476Дата публікації: 12:47 31.10.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих