Розбудова громади: день за днем
Розбудова громади: день за днем

Розбудова громади: день за днем

Підсумки за жовтень

 

У Федорівському старостинському окрузі закінчилися роботи по заміні даху місцевого сільського клубу.

Працівники Служби благоустрою очищають центральні вулиці селища від опалого листя.

 

Капітальний ремонт частини дороги по вулиці Лермонтова в селищі Нова Водолага.

У Нововодолазькій ОТГ триває заміна старих ліхтарів на сучасні енергозберігаючі. Днями ці роботи виконані в с.Ордівка і ряді вулиць смт Нова Водолага.

 

Нещодавно комунальний автопарк Нововодолазької громади поповнився на ще одну одиницю.

Працівники відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища на прохання жителів обладнали місток через річку з вулиці Набережна на вулицю Морозова.

Для посипання доріг, підйомів і тротуарів під час ожеледиці в зимовий період для безпечного руху транспорту і пересування пішоходів у Нововодолазькій селищній раді триває заготівля піщано-соляної суміші.

Для безпечного пересування по пішохідній зоні між с. Федорівка та с. Круглянка вирішено було облаштувати вуличне освітлення. Наразі встановлюються опори під нові, сучасні, енергоефективні LED-ліхтарі.

Днями у закладі дошкільної освіти «Малятко» (смт Нова Водолага) було капітально відремонтовано відмостку навколо харчового блоку та допоміжних приміщень.

У с.Стара Водолага поблизу футбольного міні-поля зі штучним покриттям для зручності та комфорту вболівальників було встановлено нові лавочки. 

Ось такі п’ять нових зрубів на колодязях громадського користування з’явилися нещодавно за сприяння Нововодолазької селищної ради в Знам’янському старостинському окрузі.

Поточний ремонт дорожнього покриття проведено на частині вулиці Джерельна.

На вулиці Харківській було встановлено дитячий майданчик.

Переглядів: 662
Дата публікації: 12:47 31.10.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>