"Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ"
\"Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ\"

"Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ"

30-31 жовтня 2019 року в м. Харкові відбувся міжрегіональний дводенний семінар-тренінг на тему: "Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ", який проходив в рамках реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України"

Учасниками семінару були представники з Донецької, Луганської, Полтавської та Харківської областей.  Нововодолазьку ОТГ представляла начальник відділу у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Пікалова.

На даному семінарі були розглянуті концептуальні підходи побудови інтегрованої системи соціального захисту на рівні ОТГ. Актуальними питанням було адміністрування соціального захисту в громаді в умовах децентралізації та впровадження автоматизованої системи надання соціальних послуг населенню, на всі питання відповідав Віталій Володимирович Музиченко, заступник Міністра соціальної політики.

Начальник Головного управління інтегрованих соціальних послуг Директорату соціальних послуг та інтеграції Мінсоцполітики Ірина Пінчук розповіла про адміністрування соціальних послуг в громаді, а саме розкрила наступні питання: оцінка соціальних потреб громади, стратегічне планування розвитку соціальних послуг та формування відповідних бюджетних програм, впровадження інтегрованої моделі організації надання соціальних послуг в громаді.

Про організацію виконання повноважень та функцій у сфері забезпечення прав дітей на рівні громади в умовах децентралізації розповів Руслан Колбаса, директор Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення Мінсоцполітики.

В ході семінару-тренінгу учасники ознайомились з організацією роботи суб’єктів надання соціальних послуг м.Харкові в Центрі раннього втручання та відвідали денний центр соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло».

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 531
Дата публікації: 10:45 04.11.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>