"Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ"
\"Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ\"

"Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ"

30-31 жовтня 2019 року в м. Харкові відбувся міжрегіональний дводенний семінар-тренінг на тему: "Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні ОТГ", який проходив в рамках реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проєкту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України"

Учасниками семінару були представники з Донецької, Луганської, Полтавської та Харківської областей.  Нововодолазьку ОТГ представляла начальник відділу у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Пікалова.

На даному семінарі були розглянуті концептуальні підходи побудови інтегрованої системи соціального захисту на рівні ОТГ. Актуальними питанням було адміністрування соціального захисту в громаді в умовах децентралізації та впровадження автоматизованої системи надання соціальних послуг населенню, на всі питання відповідав Віталій Володимирович Музиченко, заступник Міністра соціальної політики.

Начальник Головного управління інтегрованих соціальних послуг Директорату соціальних послуг та інтеграції Мінсоцполітики Ірина Пінчук розповіла про адміністрування соціальних послуг в громаді, а саме розкрила наступні питання: оцінка соціальних потреб громади, стратегічне планування розвитку соціальних послуг та формування відповідних бюджетних програм, впровадження інтегрованої моделі організації надання соціальних послуг в громаді.

Про організацію виконання повноважень та функцій у сфері забезпечення прав дітей на рівні громади в умовах децентралізації розповів Руслан Колбаса, директор Департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення Мінсоцполітики.

В ході семінару-тренінгу учасники ознайомились з організацією роботи суб’єктів надання соціальних послуг м.Харкові в Центрі раннього втручання та відвідали денний центр соціально-психологічної реабілітації «Розірви коло».

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2753 | Переглядів: 162Дата публікації: 10:45 04.11.2019