Правоосвітні заходи для безробітних
Правоосвітні заходи для безробітних

Правоосвітні заходи для безробітних

Нещодавно інспектор праці Нововодолазької селищної ради Віта Пархоменко, провела семінар для осіб, які перебувають на обліку у Нововодолазькій районній філії Харківського обласного центру зайнятості як безробітні, та інших категорій громадян щодо переваг легальної зайнятості

Спочатку Віта Вікторівна навела основний алгоритм дій у разі подання документів про прийняття на роботу та зазначила, що правові гарантії на працю, які встановлені державою для громадян, починають діяти з дати прийняття на роботу і закінчуються її припиненням. Правові гарантії затверджені у правилах прийняття громадян на ту чи іншу посаду і передбачають недопустимість необгрунтованих відмов при працевлаштуванні, відповідальність посадових осіб за безпідставну відмову про прийняття на посаду та інші гарантії.

Далі вона зазначила, що заробітна плата офіційно працевлаштованого працівника не може бути менше мінімальної. Мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт).

Щодо звільнення працівників, слід пам’ятати, що відповідно до ст. 116 КЗпП, при звільненні працівника виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації, провадиться в день звільнення. Про нараховані суми, належні працівникові при звільненні, власник або уповноважений ним орган повинен письмово повідомити працівника перед виплатою зазначених сум. Днем звільнення вважається останній день роботи.

Наостанок, Віта Вікторівна ознайомила присутніх з процедурою укладання трудового договору з фізичною особою-підприємцем та надала для прикладу бланк трудового договору.

Альбом: Правоосвітні заходи для безробітних
Альбом: Правоосвітні заходи для безробітних
Альбом: Правоосвітні заходи для безробітних
Альбом: Правоосвітні заходи для безробітних
Альбом: Правоосвітні заходи для безробітних
Переглядів: 612
Дата публікації: 12:22 04.11.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>