Розбудова громади: день за днем
Розбудова громади: день за днем

Поділитися новиною:

Розбудова громади: день за днем

Підсумки за листопад

Для безпечного руху шкільного автобуса, який курсує у с.Ордівка, с.Щебетуни, с.Нова Мерефа, на узбіччі доріг були обпиляні  гілки дерев, що заважали пересуванню.

Федорівський та Знам’янський старостинські округи отримали 9 нових зрубів на колодязі громадського користування.

 

Працівники служби благоустрою виконали роботи з очищення стоків для води по вулиці Воскресінській (смт Нова Водолага).

 

Триває відновлення електромереж та заміна старих ліхтарів на нові енергозберігаючі LED у Знам’янському старостинському окрузі.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2755 | Переглядів: 5Дата публікації: 12:54 30.11.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих