Розбудова громади: день за днем

Розбудова громади: день за днем

Підсумки за листопад

в'їзд Березовий - проведення нової лінії освітлення та встановлено нові енергоефективні LED-ліхтарі

вул. Плеханова, Шевченко-заміна ліхтарів

Нещодавно у селі Знам’янка працювали робітники мобільної групи. Вони випиляли зарослі кущів та сухі гілки по вулиці Миру, а також навели лад на території КЗ «Музей історії села Знам’янка ОТГ» Нововодолазької селищної ради.

Днями Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради отримав радісну новину. Відтепер цей відділ буде забезпечено обладнанням з видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.

Встановлення нових зрубів на колодязі громадського користування продовжується. Днями такі з’явилися на вулицях 8 Березня та Ярославській (смт Нова Водолага).

У рамках реалізації інфраструктурної субвенції з Державного бюджету України об’єднаним територіальним громадам, Нововодолазька громада отримала спецавтомобіль з обладнанням для служби ЖКГ.

Для безпечного руху шкільного автобуса, який курсує у с.Ордівка, с.Щебетуни, с.Нова Мерефа, на узбіччі доріг були обпиляні  гілки дерев, що заважали пересуванню.

Федорівський та Знам’янський старостинські округи отримали 9 нових зрубів на колодязі громадського користування.

Працівники служби благоустрою виконали роботи з очищення стоків для води по вулиці Воскресінській (смт Нова Водолага).

Триває відновлення електромереж та заміна старих ліхтарів на нові енергозберігаючі LED у Знам’янському старостинському окрузі.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2755 | Переглядів: 38Дата публікації: 12:54 30.11.2019