Розбудова громади: день за днем
Розбудова громади: день за днем

Поділитися новиною:

Розбудова громади: день за днем

Підсумки за листопад

 

 

 

в'їзд Березовий - проведення нової лінії освітлення та встановлено нові енергоефективні LED-ліхтарі

вул. Плеханова, Шевченко-заміна ліхтарів

Нещодавно у селі Знам’янка працювали робітники мобільної групи. Вони випиляли зарослі кущів та сухі гілки по вулиці Миру, а також навели лад на території КЗ «Музей історії села Знам’янка ОТГ» Нововодолазької селищної ради.

Днями Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради отримав радісну новину. Відтепер цей відділ буде забезпечено обладнанням з видачі посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів.

 

Встановлення нових зрубів на колодязі громадського користування продовжується. Днями такі з’явилися на вулицях 8 Березня та Ярославській (смт Нова Водолага).

 

У рамках реалізації інфраструктурної субвенції з Державного бюджету України об’єднаним територіальним громадам, Нововодолазька громада отримала спецавтомобіль з обладнанням для служби ЖКГ.

Для безпечного руху шкільного автобуса, який курсує у с.Ордівка, с.Щебетуни, с.Нова Мерефа, на узбіччі доріг були обпиляні  гілки дерев, що заважали пересуванню.

Федорівський та Знам’янський старостинські округи отримали 9 нових зрубів на колодязі громадського користування.

 

Працівники служби благоустрою виконали роботи з очищення стоків для води по вулиці Воскресінській (смт Нова Водолага).

 

Триває відновлення електромереж та заміна старих ліхтарів на нові енергозберігаючі LED у Знам’янському старостинському окрузі.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2755 | Переглядів: 38Дата публікації: 12:54 30.11.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих