Іскорки творчості запалюють серця
Іскорки творчості запалюють серця

Іскорки творчості запалюють серця

7 листопада у Дитячий школі мистецтв відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Винуватців торжества тепло вітали Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, перший заступник селищного голови Лілія Іващенко та начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Наталія Євглевська.

У вітальному слові Олександр Сергійович зазначив, що сьогодні галузь культури Нововодолазької громади розвивається і збагачується. Протягом року збережено мережу закладів культури, основу і творчі сили художніх колективів. У цьому році яскравим спалахом в культурному житті громади стало чимало заходів, які привернули увагу далеко за межами нашої ОТГ. 

Всі  виступаючі бажали працівникам культури творчого натхнення, душевного тепла та особистого щастя, нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів.

Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва Нововодолазької громади відзначили Почесними грамотами Нововодолазької селищної ради та пам'ятними подарунками.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 1005
Дата публікації: 11:48 08.11.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>