Презентація збірки поезій Віктора Пінченка "Течія долі"
Презентація збірки поезій Віктора Пінченка \"Течія долі\"

Презентація збірки поезій Віктора Пінченка "Течія долі"

Сьогодні пройшла презентація збірки поезій "Течія долі" члена національної спілки письменників України, Почесного громадянина Нововодолажчини і Старої Водолаги, ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС, поета Віктора Михайловича Пінченка

Людина проживає життя лише один раз: довге чи коротке, радісне чи сумне, солодке, як мед, чи гірке, як полин. Жити – це не означає дихати, це означає діяти.
Відчуває життя на повні груди й наш земляк Віктор Пінченко, член Національної спілки письменників України, ліквідатор аварії на ЧАЕС, Почесний громадянин Нововодолажчини та с.Стара Водолага. Свої життєвий досвід, мудрість, розум, віру, любов Віктор Михайлович передає в поетичних творах. 13 листопада у актовій залі Нововодолазького РБК він презентував вже сьому збірку своїх віршів «Течія долі».
Привітати Віктора Михайловича з презентацією чергової збірки поезій прибуло чимало поважних гостей. Серед них був заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко: «Спасибі Вам, шановний, за невпинний творчий пошук і безмежну любов до рідного краю, яка теплими сонячними променями відчувається у кожному слові Вашого поетичного рядка». Від імені Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна автору було вручено подяку, квіти та подарунок.
Із теплими словами вітань до свого однодумця звернулася також керівник літературно – музичного об’єднання «Веселка», член Конгресу літераторів України Ніна Калініна. Під бурхливі оплески на сцену було запрошено народний художній фольклорно – етнографічний колектив «Вербиченька» та його керівників Ольгу і Тетяну Ковалів, для яких творчий доробок нашого земляка вже давно став предметом поглибленого вивчення (минулого року літературно-публіцистичне дослідження творчості Віктора Пінченка вибороло друге місце у Всеукраїнській краєзнавчій експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина –Україна»). Нещодавно стало відомо, що вихованка «Верби-ченьки» Поліна Вотінцева виборола найвищу нагороду і стала перлиною Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», де в номінації «Видатні постаті – гордість України» представила наукове дослідження, лейтмотивом якого стали поетичні рядки В.М. Пінченка «Мій рух, природно – лиш вперед!», висвітливши життєвий та творчий шлях нашого відомого земляка. Цікаво, що передмова до презентованої збірки «Течія долі» написана саме керівниками «Вербиченьки», які висловили свою глибоку шану та повагу до автора.
Того урочистого дня Віктора Пінченка вітали поет, журналіст, голова літературного об’єднання «Слобожанщина» В’ячеслав Романовський, голова Нововодолазької районної ради ветеранів Василь Ступак, завуч Староводолазької школи Галина Дігтяр та учні, директор Нововодолазької централізованої бібліотечної системи Ольга Цимбал, яка також закохана у поезію. Неповторно звучали пісні, написані на вірші Віктора Пінченка у виконанні поетеси, барда, члена літературного об’єднання «Слобожанщина» Валентини Шаровської.
З-поміж численних гостей Віктор Михайлович шукав поглядом рідні очі коханої дружини, Любові Петрівни. Ця жінка упродовж багатьох років надихає нашого талановитого земляка на створення нових чудових віршів. Віктор Пінченко наприкінці презентації звернувся до всіх присутніх у залі: шанованих гостей, колег по творчості, шанувальників, друзів, близьких… Він подякував кожному за підтримку і віру в нього, за добрі слова і побажання.
Голова Нововодолазької районної організації «Набат Чорнобиля» Анатолій Дігтяренко того незабутнього дня вручив Віктору Пінченку ювілейну медаль «З чорнобильським болему серцях».
Відзначивши нещодавно свій 70-річний ювілей, Віктор Михайлович продовжує займати активну життєву позицію. А ще він постійно у русі, ні на крок не відстає від життя.
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2772 | Переглядів: 239Дата публікації: 16:42 13.11.2019