Святе таїнство освячення
Святе таїнство освячення

Святе таїнство освячення

17 листопада у селі Федорівка пройшло освячення земельної ділянки під будівництво каплиці в ім'я Почаївської ікони Божої Матері

З моменту заснування Федорівки (а це 168 років тому), у цьому селі ніколи не було місця, де б віряни могли зібратися на освячення, хрещення чи з іншого релігійного приводу. Ще навесні у спілкуванні з селищним головою Олександром Єсіним староста Федорівського старостинського округу Руслан Власенко висловив бажання своїх односельців щодо зведення каплички. Наявність цієї невеличкої будівлі для всіх мала велике значення. Олександр Єсін одразу підтримав цю ідею і розпочалось… Спочатку визначилися із місцем розташування та зовнішнім виглядом каплиці. Наразі триває процес узгодження проекту з архітектором, готується документація на земельну ділянку та договір з підрядником, який виконуватиме роботи.
Розташовано каплицю буде у самісінькому центрі Федорівського округу, зі зручним під’їздом та можливістю освітлення, в озелененому та людному місці.
17 листопада 2019 року відбулося освячення земельної ділянки під будівництво майбутньої каплиці Почаївської ікони Божої Матері. На цей особливо хвилюючий захід прибули заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, староста Федорівського старостинського округу Руслан Власенко, представник Знам’янської релігійної громади Володимир Жигілій та мешканці сіл округу.

Сакральний обряд освячення земельної ділянки провели отець Ігор (с.Знам’янка), отець Володимир (с.Просяне) та отець Дімітрій (с.Стара Водолага).

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 725
Дата публікації: 08:52 18.11.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>