Святе таїнство освячення

Святе таїнство освячення

17 листопада у селі Федорівка пройшло освячення земельної ділянки під будівництво каплиці в ім'я Почаївської ікони Божої Матері

З моменту заснування Федорівки (а це 168 років тому), у цьому селі ніколи не було місця, де б віряни могли зібратися на освячення, хрещення чи з іншого релігійного приводу. Ще навесні у спілкуванні з селищним головою Олександром Єсіним староста Федорівського старостинського округу Руслан Власенко висловив бажання своїх односельців щодо зведення каплички. Наявність цієї невеличкої будівлі для всіх мала велике значення. Олександр Єсін одразу підтримав цю ідею і розпочалось… Спочатку визначилися із місцем розташування та зовнішнім виглядом каплиці. Наразі триває процес узгодження проекту з архітектором, готується документація на земельну ділянку та договір з підрядником, який виконуватиме роботи.
Розташовано каплицю буде у самісінькому центрі Федорівського округу, зі зручним під’їздом та можливістю освітлення, в озелененому та людному місці.
17 листопада 2019 року відбулося освячення земельної ділянки під будівництво майбутньої каплиці Почаївської ікони Божої Матері. На цей особливо хвилюючий захід прибули заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, староста Федорівського старостинського округу Руслан Власенко, представник Знам’янської релігійної громади Володимир Жигілій та мешканці сіл округу.

Сакральний обряд освячення земельної ділянки провели отець Ігор (с.Знам’янка), отець Володимир (с.Просяне) та отець Дімітрій (с.Стара Водолага).

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2775 | Переглядів: 338Дата публікації: 08:52 18.11.2019