Мобільний додаток "МОЯ ГРОМАДА"
Мобільний додаток \"МОЯ ГРОМАДА\"

Мобільний додаток "МОЯ ГРОМАДА"

Сьогодні у Нововодолазькій громаді відбулася презентація другого компоненту Проекту "Онлайн-сервіси: безпечна громада", що здійснюється "Українською фундацією правової допомоги" у співпраці з Нововодолазькою селищною радою та ГС "Фундація Схід-Захід" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", а саме мобільного додатку "МОЯ ГРОМАДА"

Цей додаток вже можна скачати через Google Play. "Наразі у мобільному додатку відображається перелік з 8 міст та громад. У подальшому після доопрацювань, для кожної громади буде зроблено доступ лише до їхньої громади. Не потрібно буде шукати у переліку" - повідомив директор Фундації правової допомоги Микола Сіома. Також ще триває процес з наповнення та додавання функцій  мобільного додатку. Як повідомила менеджер проєкту Сергіна Тарнавська наповнення мобільного додатку має бути актуальним та зручним для мешканців громади.

На сьогодні у мобільному додатку "МОЯ ГРОМАДА" для жителів Нововодолазької ОТГ  доступними є наступні розділи:

- Довідник;

- Оповіщення громади;

- Новини;

- Проблема у громаді;

- Мій депутат;

- Мій дільничний;

- Туристичний путівник;

- Маршрути транспорту;

- Інформація про права;

- Звернутись до адміністратора.

Альбом: Моб додаток
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2804 | Переглядів: 200Дата публікації: 15:28 26.11.2019