Мобільний додаток "МОЯ ГРОМАДА"
Мобільний додаток \"МОЯ ГРОМАДА\"

Поділитися новиною:

Мобільний додаток "МОЯ ГРОМАДА"

Сьогодні у Нововодолазькій громаді відбулася презентація другого компоненту Проекту "Онлайн-сервіси: безпечна громада", що здійснюється "Українською фундацією правової допомоги" у співпраці з Нововодолазькою селищною радою та ГС "Фундація Схід-Захід" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", а саме мобільного додатку "МОЯ ГРОМАДА"

Цей додаток вже можна скачати через Google Play. "Наразі у мобільному додатку відображається перелік з 8 міст та громад. У подальшому після доопрацювань, для кожної громади буде зроблено доступ лише до їхньої громади. Не потрібно буде шукати у переліку" - повідомив директор Фундації правової допомоги Микола Сіома. Також ще триває процес з наповнення та додавання функцій  мобільного додатку. Як повідомила менеджер проєкту Сергіна Тарнавська наповнення мобільного додатку має бути актуальним та зручним для мешканців громади.

На сьогодні у мобільному додатку "МОЯ ГРОМАДА" для жителів Нововодолазької ОТГ  доступними є наступні розділи:

- Довідник;

- Оповіщення громади;

- Новини;

- Проблема у громаді;

- Мій депутат;

- Мій дільничний;

- Туристичний путівник;

- Маршрути транспорту;

- Інформація про права;

- Звернутись до адміністратора.

Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Альбом: Моб додаток
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2804 | Переглядів: 700Дата публікації: 15:28 26.11.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих