Молодіжна політика в громаді
Молодіжна політика в громаді

Поділитися новиною:

Молодіжна політика в громаді

28 листопада в стінах Нововодолазької селищної ради пройшло засідання Молодіжної ради при Нововодолазькій селищній раді

Першими на захід завітали головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірина Кулик, яка обговорила з депутатами Ініціативу ЮНІСЕФ «Громада дружня до дітей та молоді», а Наталія Євглевська - начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради, запропонувала свої ідеї щодо організації дозвілля молоді. Протягом 3 годин депутати обговорювали план роботи на наступний рік та підготували план заходів до Нового року.
У засіданні взяла участь і заступник Нововодолазького селищного голови з правових питань Аліна Єфіменко, яка запропонувала дітям долучитися до Тижня права, а начальник ЦНАПу Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок провела ознайомчу екскурсію по ЦНАПу та запропонувала юним депутатам долучитися до відео-проєкту, де вони можуть розповісти про своє перше знайомство та враження від Центру надання адміністративних послуг нашої громади.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2808 | Переглядів: 318Дата публікації: 08:36 29.11.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих