Молодіжна політика в громаді
Молодіжна політика в громаді

Молодіжна політика в громаді

28 листопада в стінах Нововодолазької селищної ради пройшло п'яте засідання Молодіжної ради при Нововодолазькій селищній раді

Першими на захід завітали головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірина Кулик, яка обговорила з депутатами Ініціативу ЮНІСЕФ «Громада дружня до дітей та молоді», а Наталія Євглевська - начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради, запропонувала свої ідеї щодо організації дозвілля молоді. Протягом 3 годин депутати обговорювали план роботи на наступний рік та підготували план заходів до Нового року.
У засіданні взяла участь і заступник Нововодолазького селищного голови з правових питань Аліна Єфіменко, яка запропонувала дітям долучитися до Тижня права, а начальник ЦНАПу Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок провела ознайомчу екскурсію по ЦНАПу та запропонувала юним депутатам долучитися до відео-проєкту, де вони можуть розповісти про своє перше знайомство та враження від Центру надання адміністративних послуг нашої громади.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 684
Дата публікації: 08:36 29.11.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>