Молодіжна політика в громаді

Молодіжна політика в громаді

28 листопада в стінах Нововодолазької селищної ради пройшло п'яте засідання Молодіжної ради при Нововодолазькій селищній раді

Першими на захід завітали головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірина Кулик, яка обговорила з депутатами Ініціативу ЮНІСЕФ «Громада дружня до дітей та молоді», а Наталія Євглевська - начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради, запропонувала свої ідеї щодо організації дозвілля молоді. Протягом 3 годин депутати обговорювали план роботи на наступний рік та підготували план заходів до Нового року.
У засіданні взяла участь і заступник Нововодолазького селищного голови з правових питань Аліна Єфіменко, яка запропонувала дітям долучитися до Тижня права, а начальник ЦНАПу Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок провела ознайомчу екскурсію по ЦНАПу та запропонувала юним депутатам долучитися до відео-проєкту, де вони можуть розповісти про своє перше знайомство та враження від Центру надання адміністративних послуг нашої громади.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2808 | Переглядів: 446Дата публікації: 08:36 29.11.2019