"Ми є. Ми рівні"
\"Ми є. Ми рівні\"

"Ми є. Ми рівні"

3 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами у актовій залі Нововодолазького ліцею №3 відбулися урочистості

На захід завітали керуюча справами Нововодолазької селищної ради Яна Шевченко та начальник відділу у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Пікалова.

Вони висловили свою вдячність присутнім за їх активну участь у житті громади, терпіння і відповідальність, ініціативність і невтомну працю. Подяками та подарунками цього дня було відзначено голову товариства осіб з інвалідністю «Милосердя» Нововодолазької селищної ради Олену Мішину та її підопічних: Світлану Гунько, Катерину Каліман,  Лідію Сердюк, Ларису Соколову, Ольгу Нетецьку, Юлію Ткачову, Ігоря Коротецького, Олександра Єфіменка та Віру Кашпур.

Неперевершені, душевні, сонячні... Саме так можна охарактеризувати вірші нашої односельчанки, талановитої та сильної духом жінки Юлії Ткачової, яка залюбки поділилася ними із запрошеними на захід.

Аматори художньої самодіяльності закладів культури громади подарували присутнім чудові пісні, енергійні танці та віртуозну гру на музичних інструментах, які залишили у душах теплий спогад про цей день.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 533
Дата публікації: 13:52 03.12.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>