"Ми є. Ми рівні"
\"Ми є. Ми рівні\"

"Ми є. Ми рівні"

3 грудня з нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами у актовій залі Нововодолазького ліцею №3 відбулися урочистості

На захід завітали керуюча справами Нововодолазької селищної ради Яна Шевченко та начальник відділу у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради Олена Пікалова.

Вони висловили свою вдячність присутнім за їх активну участь у житті громади, терпіння і відповідальність, ініціативність і невтомну працю. Подяками та подарунками цього дня було відзначено голову товариства осіб з інвалідністю «Милосердя» Нововодолазької селищної ради Олену Мішину та її підопічних: Світлану Гунько, Катерину Каліман,  Лідію Сердюк, Ларису Соколову, Ольгу Нетецьку, Юлію Ткачову, Ігоря Коротецького, Олександра Єфіменка та Віру Кашпур.

Неперевершені, душевні, сонячні... Саме так можна охарактеризувати вірші нашої односельчанки, талановитої та сильної духом жінки Юлії Ткачової, яка залюбки поділилася ними із запрошеними на захід.

Аматори художньої самодіяльності закладів культури громади подарували присутнім чудові пісні, енергійні танці та віртуозну гру на музичних інструментах, які залишили у душах теплий спогад про цей день.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2815 | Переглядів: 192Дата публікації: 13:52 03.12.2019