Презентація аудіоальбому "Ой, дай, Боже, літа множе"
Презентація аудіоальбому  \"Ой, дай, Боже, літа множе\"

Презентація аудіоальбому "Ой, дай, Боже, літа множе"

Сьогодні відбулася презентація нового аудіоальбому народного художнього фольклорно-етнографічного колективу "Вербиченька" Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості "Ой, дай, Боже, літа множе"

Новорічно-різдвяні свята наближаються, і їм не стануть на заваді ні дрібний холодний дощик, що все сіє і сіє із неба, ні дерева, які, з усього видно, залишаться на Новий рік без пухнатого сніжку, ні … Свято наближається, і кожен чекає миті, коли спалахнуть різнобарвними вогниками ялинки, в повітрі запахнуть мандарини та медова кутя і високо в небо злетять урочисті передзвони перед великим таїнством народження Сина Божого. Всім відомо, що передчуття свята не менш приємне, ніж воно саме. Тому так хочеться якомога раніше відчути наближення Нового року та Різдва Христового і зануритися в його казкову атмосферу.
Саме такі відчуття і викликала у всіх присутніх презентація нового аудіоальбому народного художнього фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості Нововодолазької селищної ради «Ой, дай, Боже, літа множе», яка відбулася сьогодні.
На гостини до «Вербиченьки» завітали цього дня високоповажні гості, друзі, шанувальники народної творчості, батьки вихованців.  А оскільки цей захід проходив напередодні Дня Святого Миколая, то й розпочався він молитвою до нього. Діти просили,  щоб закінчилася війна і щоб був мир в Україні, щоб послав Святий та добрий Миколай  кращої долі, нашому народу миру і волі.
А далі до слова були запрошені керівники «Вербиченьки» Ольга Коваль та Тетяна  Коваль. Вони з радістю повідомили, що це вже  третій компакт-диск. До аудіоальбому «Ой, дай, Боже, літа множе» ввійшло 23 пісні Слобідської України зимового календарно-обрядового циклу: колядки, щедрівки, посівалки. Наш народ зумів зберегти ці пісенні шедеври та передати їх у спадок сучасному поколінню як величезний скарб української народної культури.
Запис пісень здійснювався вихованцями колективу у фольклорно-етнографічних експедиціях Слобожанщиною, а саме Харківською, Донецькою, Сумською областями упродовж 27-ми років. Скільки пройдено кілометрів, у скількох селах побували, скільки здійснили польових записів, із скількох криниць води випито, – перерахувати не можливо. 
Свій аудіоальбом «Вербиченька» присвятила всій спільноті Нововодолазької об’єднаної територіальної громади.
Із вітальними словами до присутніх звернулася заступник Нововодолазького селищного голови з правових питань Аліна Єфіменко. 
Вдячність за розуміння і підтримку почула на свою адресу начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок. Вона  зізналася, що «Вербиченкька» сьогодні для її керівників – життя, для вихованців – це родина, а для неї особисто - мрія і горість.
Неодноразово участь в експедиціях «Вербиченьки»  брала директор Нововодолазького БДЮТ Людмила Слиш. Вона тепло привітала і керівників, і вихованців, наголосивши, що нині про цей колектив знають уже далеко за межами Нововодолажчини.
На презентації були присутні  почесні гості із Харкова, консультанти, порадники, які високо оцінили новостворений диск.
За підтримку у виданні аудіоальбому слова  щирої подяки були висловлені  голові нашої громади Олександру Єсіну. За всебічну підтримку туристсько-краєзнавчого руху серед учнівської молоді закладів освіти Нововодолазької ОТГ йому було передано Подяку Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів».

Свою повагу і любов теплими словами вітань засвідчив і друг  «Вербиченьки» та шанувальник народної творчості  Віктор Пінченко.
Коли на екрані з’явилось зображення диску, всі звернули увагу на його красиве художнє оформлення. Під оплески присутніх була представлена дизайнер-оформлювач всіх дисків «Вербиченьки» Світлана Мишак, керівник зразкового об’єднання юних художників «Колорит» НововодолазькогоБДЮТ.
Як   свідчення бережного ставлення вихованців «Вербиченьки» до культурної самобутності українців Слобожанщини, в тому числі, до різдвяно-новорічної пісенної спадщини, увазі присутніх був запропонований  відеофільм «Від Коляди до Коляди».
Бурхливими оплесками присутні у залі вітали вихованців «Вербиченьки», кращих вокалістів аудіоальбому «Ой, дай, Боже, літа множе»: Олену Андрієнко, Нікіту Бабаєва, Анастасію Бондаренко, Крістіну Віру, Анастасію Вотінцеву, Поліну Вотінцеву, Богдана Зінченка, Валерію Немашкало, Дарію Сінельник, Анну Товстик, Дениса Шевченка.
Вони – гордість «Вербиченьки», «голосники» нашого селища, і їх внесок у пісенну культуру не лише Нової Водолаги, Слобожанщини, а й усієї України дуже значимий. 
Свою щиру вдячність за прищеплену любов до української пісні керівникам-наставникам Ользі та Тетяні Коваль висловила виховнка «Вербиченьки» Поліна Вотінцева.
А далі всі разом розучили  і виконали щедрівку «В цьому дворочку, як у віночку», записану в селі Одринка від Наталії Гуленко 1915 року народження. Кожне слово торкалося найчутливіших куточків душі. І у всіх було одне бажання - нехай же ці святкові величальні гімни закликають у кожну господу Боже благословення, принесуть успіхи у новому землеробському році, віншують щасливу долю Україні. 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 794
Дата публікації: 13:52 17.12.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>