Вифлеємський Вогонь Миру прибув у Нововодолазьку громаду

21 грудня 2019 року в Нововодолазьку громаду прибув Вифлеємський Вогонь Миру, який доправили учасники куреню Івана Сірка, куреню Григорія Донця та Просянські Пластуни.

Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, яка полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

До Європи Вогонь з Вифлеєму наприкінці листопада привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути, а вже від Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою», цілою Європою. Від Австрії через Словаччину та Польщу у середині грудня Вогонь потрапляє  в Україну. Сьогодні Вогонь Миру був отриманий на межі з Дніпропетровською областю і буде переданий по території громади.

У Нововодолазькій селищній раді Вифлеємський Вогонь Миру отримала перший заступник Нововодолазького селищного голови Іващенко Лілія Миколаївна.

Альбом: Віфліємський вогонь прибув у Нововодолазьку громаду
Дата публікації: 14:09 21.12.2019