Нас стане більше!
Нас стане більше!

Нас стане більше!

Вітаємо ще один округ у складі Нововодолазької ОТГ!

20 грудня у Ватутінському сільському будинку культури зібралися найактивніші жителі. Люди, яким небайдуже майбутнє своїх населених пунктів, прийшли, щоб взяти участь у громадському обговоренні щодо добровільного приєднання сіл Ватутіне та Вільхуватка Ватутінської сільської ради до Нововодолазької ОТГ.
Після обговорення, запитань і отримання відповідей, за приєднання проголосували 103 присутніх, проти –1, утрималося - 5.
Наступного дня депутати Ватутінської сільської ради у відповідності до перспективного плану та на підставі рішення громадського обговорення також проголосували за приєднання сіл Ватутіне та Вільхуватка Ватутінської сільської ради до Нововодолазької ОТГ.
26 грудня на позачерговій сесії Нововодолазької селищної ради було надано згоду на приєднання сіл Ватутіне та Вільхуватка до нашої ОТГ.
Вітаємо ще одну громаду у складі Нововодолазької ОТГ!

Альбом: Нас стане більше!
Альбом: Нас стане більше!
Альбом: Нас стане більше!
Альбом: Нас стане більше!
Альбом: Нас стане більше!
Альбом: Нас стане більше!
Альбом: Нас стане більше!
Альбом: Нас стане більше!
Альбом: Нас стане більше!
Переглядів: 533
Дата публікації: 14:51 26.12.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>