Вітаємо з присвоєнням почесного звання "Мати-героїня"
Вітаємо з присвоєнням почесного звання \"Мати-героїня\"

Поділитися новиною:

Вітаємо з присвоєнням почесного звання "Мати-героїня"

26 грудня 2019 року відбулося урочисте нагородження багатодітних жінок, яким Указом Президента України від 07.12.2019 №893 присвоєно почесне звання України «Мати – героїня»

У Сосонівському старостинському окрузі є така жінка - це Світлана Олексіївна Андрущенко, яка, разом з чоловіком, виховує 5-х дітей.

За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їх всебічного розвитку Світлані Олексіївні було присвоєно почесне звання «Мати – героїня».

Народити, виховати та поставити на ноги 5 дітей– нелегкий подвиг, гідний звання Героя. 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2870 | Переглядів: 388Дата публікації: 11:53 27.12.2019
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих