Тренінгова програма "Бізнес в ЄС"
Тренінгова програма \"Бізнес в ЄС\"

Поділитися новиною:

Тренінгова програма "Бізнес в ЄС"

Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА інформує про старт відбору учасниць Тренінгової програми «Бізнес в ЄС», яка проходитиме у м. Харків у січні-лютому 2020 року

Організатор: Центр розвитку малого та середнього бізнесу Проекту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді».

Мета програми: поглиблення знань у сфері експортної діяльності та формування навичок ефективного виведення бізнесу на ринки країн ЄС.

Цільова аудиторія: жінки, які мають досвід ведення бізнесу, мешкають в Харківському регіоні та мають високу мотивацію до роботи на зовнішніх ринках збуту.

Під час тренінгу його учасниці дізнаються щодо:

  • базових знань і основних вимог до компаній з експорту;

  • готовності до експорту і самодіагностики;

  • конкурентних переваг і унікальних торгових пропозицій;

  • юридичних і документальних аспектах ведення бізнесу, логістики;

  • підготовки та проведення В2В зустрічей.

Для участі у відборі учасниць необхідна реєстрація за  посиланням. 

Дедлайн подачі заявок для участі у програмі: 15 січня 2020 року.

Серед критеріїв відбору:

  • наявність власного бізнесу;

  • висока мотивація взяти участь у програмі, експортувати товари на ринки ЄС;

  • можливість взяти участь у 30-годинній тренінговій сесії, що проходитиме у м. Харкові 22-23 січня, 4-6 лютого 2020 року.

У разі виникнення питань щодо умов участі можна звертатись до Дарії Нагаївської, координаторки Центру розвитку малого та середнього бізнесу проєкту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» за телефоном: 063-492-17-28 або на поштову скриньку: d.nagayivska@gmail.com.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2888 | Переглядів: 181Дата публікації: 14:20 08.01.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих