Тренінгова програма "Бізнес в ЄС"
Тренінгова програма \"Бізнес в ЄС\"

Тренінгова програма "Бізнес в ЄС"

Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА інформує про старт відбору учасниць Тренінгової програми «Бізнес в ЄС», яка проходитиме у м. Харків у січні-лютому 2020 року

Організатор: Центр розвитку малого та середнього бізнесу Проекту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді».

Мета програми: поглиблення знань у сфері експортної діяльності та формування навичок ефективного виведення бізнесу на ринки країн ЄС.

Цільова аудиторія: жінки, які мають досвід ведення бізнесу, мешкають в Харківському регіоні та мають високу мотивацію до роботи на зовнішніх ринках збуту.

Під час тренінгу його учасниці дізнаються щодо:

  • базових знань і основних вимог до компаній з експорту;

  • готовності до експорту і самодіагностики;

  • конкурентних переваг і унікальних торгових пропозицій;

  • юридичних і документальних аспектах ведення бізнесу, логістики;

  • підготовки та проведення В2В зустрічей.

Для участі у відборі учасниць необхідна реєстрація за  посиланням. 

Дедлайн подачі заявок для участі у програмі: 15 січня 2020 року.

Серед критеріїв відбору:

  • наявність власного бізнесу;

  • висока мотивація взяти участь у програмі, експортувати товари на ринки ЄС;

  • можливість взяти участь у 30-годинній тренінговій сесії, що проходитиме у м. Харкові 22-23 січня, 4-6 лютого 2020 року.

У разі виникнення питань щодо умов участі можна звертатись до Дарії Нагаївської, координаторки Центру розвитку малого та середнього бізнесу проєкту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» за телефоном: 063-492-17-28 або на поштову скриньку: d.nagayivska@gmail.com.

Переглядів: 302
Дата публікації: 14:20 08.01.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>