Тренінгова програма "Бізнес в ЄС"
Тренінгова програма \"Бізнес в ЄС\"

Тренінгова програма "Бізнес в ЄС"

Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської ОДА інформує про старт відбору учасниць Тренінгової програми «Бізнес в ЄС», яка проходитиме у м. Харків у січні-лютому 2020 року

Організатор: Центр розвитку малого та середнього бізнесу Проекту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді».

Мета програми: поглиблення знань у сфері експортної діяльності та формування навичок ефективного виведення бізнесу на ринки країн ЄС.

Цільова аудиторія: жінки, які мають досвід ведення бізнесу, мешкають в Харківському регіоні та мають високу мотивацію до роботи на зовнішніх ринках збуту.

Під час тренінгу його учасниці дізнаються щодо:

• базових знань і основних вимог до компаній з експорту;

• готовності до експорту і самодіагностики;

• конкурентних переваг і унікальних торгових пропозицій;

• юридичних і документальних аспектах ведення бізнесу, логістики;

• підготовки та проведення В2В зустрічей.

Для участі у відборі учасниць необхідна реєстрація за  посиланням.

Дедлайн подачі заявок для участі у програмі: 15 січня 2020 року.

Серед критеріїв відбору:

• наявність власного бізнесу;

• висока мотивація взяти участь у програмі, експортувати товари на ринки ЄС;

• можливість взяти участь у 30-годинній тренінговій сесії, що проходитиме у м. Харкові 22-23 січня, 4-6 лютого 2020 року.

У разі виникнення питань щодо умов участі можна звертатись до Дарії Нагаївської, координаторки Центру розвитку малого та середнього бізнесу проєкту ЄС «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок та молоді» за телефоном: 063-492-17-28 або на поштову скриньку: d.nagayivska@gmail.com.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2888 | Переглядів: 83Дата публікації: 14:20 08.01.2020